Betsafe: Specjalny bonus 100 PLN i free spiny dla DarmoweSpiny.pl!

Betsafe

Tylko do końca tego miesiąca, wszyscy Czytelnicy serwisu DarmoweSpiny.pl, którzy założą konto w Kasynie Betsafe z tego linka mogą liczyć na dodatkowy bonus pieniężny w wysokości swojej pierwszej wpłaty aż do 100 PLN!

Do odebrania premii wystarczy rejestracja ze specjalnego linka oraz złożenie wymaganego depozytu pieniężnego. Należy również napisać zgłoszenie w naszym formularzu kontaktowym, podając następujące dane: login (e-mail), datę rejestracji oraz kwotę wpłaty.

Rejestrując się z DarmoweSpiny.pl można więc otrzymać standardowe 50% do 250 PLN oraz dodatkową „stówę”. W sumie można więc zgarnąć nawet i 350 PLN.

Aby otrzymać dodatkową premię, należy najpierw obrócić standardowy bonus.

100 PLN można wykorzystać tylko i wyłącznie w Zakładach Sportowych. Dopiero po 12-krotnym obrocie w zakładzie podwójnym przy kursie 2.25 lub wyższym istnieje szansa wykorzystywania pieniędzy w innym produkcie oferowanym przez Betsafe.

Oferta ważna jest do końca tego miesiąca. Przygotowano w niej dodatkowo 10 darmowych spinów na Starburst dla wszystkich nowych klientów zarejestrowanych z linku podanego poniżej.

Bonusy przyznawane są w czwartki. Jeżeli założycie konto w piątek, będziecie musieli czekać cały tydzień, natomiast zgłaszając się do środy do godziny 18 macie gwarancję otrzymania premii zgodnie z planem.

 

Załóż konto na www.Betsafe.com i odbierz dodatkowy bonus 100 PLN oraz darmowe spiny! 


betsafe

Trackbacks/Pingbacks

  1. Betsafe: Bonus 100 PLN i darmowe spiny tylko dla naszych Czytelników! | Mobilne Kasyna - 14 marca 2014

    […] Do odebrania premii wystarczy rejestracja ze specjalnego linka oraz złożenie wymaganego depozytu pieniężnego. Należy również napisać zgłoszenie w naszym formularzu kontaktowym znajdującym się na stronie DarmoweSpiny.pl. […]

Dodaj komentarz