BetClic bonus powitalny 1000 PLN. Granie za kasę bukmachera!

Bonus powitalny w BetClic to nawet 1000 PLN. Interesuje cię granie za kasę bukmachera? Przeczytaj, jak skorzystać z promocji dla nowych graczy!

BetClic bonus powitalny 1000 PLN. Granie za kasę bukmachera!
BetClic bonus powitalny 1000 PLN. Granie za kasę bukmachera!

Betclic promocja na start

BetClic bonus powitalny to premia za wpłatę numer jeden. O co dokładnie chodzi? Gracz zleca przelew na swoje konto typera, a bukmacher powiększa go o 100%!

Przykładowo: rejestracja w Betclic już za tobą, a teraz dokonujesz pierwszej wpłaty. Im będzie ona większa, tym pokaźniejszą kasę otrzmasz od bukmachera. 200 złotych to 200 złotych bonusu itp. Maksymalnie można dostać 1000 złotych, co przy wpłacie o takiej samej wartości daje aż 2000 na obstawianie!

Komunikat o bonusie na stronie BetClic
Komunikat o bonusie na stronie BetClic

Bonus za rejestrację w Betclic.pl

Jeżeli jesteś zwolennikiem bardziej nowoczesnego obstawiania, na pewno spodoba ci się dostępna dla graczy BetClic aplikacja mobilna. Działa na systemach Android oraz iOS i pobrać ją można za darmo!

Oczywiście, w niej także masz możliwość założenia profilu gracza i odbioru bonusu powitalnego!

Premia na start w BetClic to na ten moment 100% do 1000 PLN, ale nie jest powiedziane, żę za jakiś czas promocja nieco się zmieni. Będzie was informować o kazdej modyfikacji tej akcji!

Chcę odebrać 1000 PLN od BetClic. Co robić?

  1. Zakładasz konto na stronie BetClic.pl
  2. Kod promocyjny: BETONLINE
  3. Dokonujesz pierwszej wpłaty – im większa, tym większy bonus
  4. Otrzymujesz automatycznie premię 100% do 1000 PLN!

Przypominamy, że licencja BetClic pochodzi od Ministerstwa Finansów z naszego kraju. Bukmacher ten może więc oferować usługi w Polsce całkowicie zgodnie z prawem!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
01
Tags

Related Articles

Close
Close