Ćwierćfinały Australian Open. Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS.

„Bezpieczne 20 PLN” jest to najnowsza promocja bukmachera STS. W tej akcji gracz może liczyć na zwrot 50% stawki za przegrany kupon ze spotkań ćwierćfinałowych Australian Open.

Promocje na Australian Open 2020

Promocje na Australian Open 2020

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto w STS online oraz wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty

Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze, że promocja aktywna jest typerom jedynie w dniach od 27 stycznia do 28 stycznia do godz. 18:00.

Promocja „Bezpieczne 20 PLN” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego (AKO), na którym to będą znajdować się dokładnie dwa zdarzenia. Każdy typ koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej na dokładny wynik końcowy dowolnego spotkania w Australian Open.

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Przed nami chociażby takie mecze, jak Nadal vs Thiem, Raonic vs Djoković oraz Barty vs Kvitova.

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon promocyjny został zawarty za równą kwotę 40 złotych. Natomiast z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Zakład jak okaże się przegrany tow zamian typer otrzyma bonus w wysokości 50% stawki, czyli 20 złotych.

STS Kod promocyjny za darmo

STS online oferuje darmowe 29 złotych złotych graczom za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Wówczas na koncie gracza znają się darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus bez depozytu w STS można odebrać tylko wpisują ekskluzywny kod promocyjny podczas zakładania kota, potem nie ma już takiej możliwości.

Kolejna premia natomiast trafi do użytkownika pod warunkiem, że dokonał on pierwszej swojej wpłaty, Wówczas typer może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button