STS kod promocyjny VIP 2020

Nie musisz odbierać bonusu powitalnego w STS takiego samego, jak wszyscy inni. Właśnie dlatego stworzono kod promocyjny VIP na rok 2020! STS kod promocyjny VIP to dodatkowe korzyści bonusowe.

STS kod promocyjny VIP
STS kod promocyjny VIP – Bonus za darmo na rok 2020

Darmowy bonus na start w STS

Bez względu na to ile on wynosi, nie wszyscy zadowalają się standardowym bonusem dostępnym u bukmachera STS. Jeżeli chciałbyś otrzymać przy zakładaniu konta coś więcej, niż zwykły bonus powitalny STS, musisz poznać specjalny kod promocyjny VIP.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Nie jest to nic skomplikowanego, a tym bardziej niezgodnego z przepisami. Wystarczy, że przy rejestracji na stronie www.sts.pl gracz zaznaczy opcję, iż posiada kod promocyjny STS, a następnie wpisze kod „BETONLINE„.

Tak można wykorzystac kod promocyjny VIP:

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Tym samym dostajemy na dobry początek 29 PLN w formie bonusu bez depozytu, a to wszystko jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Kiedy natomiast zdecydujesz się na przelew na konto gracza, będziesz mógł zgarnąć nawet 1200 PLN na obstawianie meczów!

Obstawianie meczów w STS przez internet

Zakłady bukmacherskie STS to bukmacher z transmisjami za darmo, dlatego jeżeli zależy ci nie tylko na grze w standardowym stylu, ale również na oglądaniu wydarzeń sportowych, na pewno jest to jeden z portali, któremu powinieneś się bliżej przyjrzeć.

W ofercie opisywanego bukmachera dostępne są nie tylko standardowe dyscypliny, ale również esport, w tym mecze w ramach takich dużych imprez jak IEM 2019. Wszystko można obstawiać nie tylko na stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej!

Pamiętaj, że możesz założyć tak zwane konto tymczasowe STS i tym samym nie przesyłać od razu skanu dokumentu tożsamości w celach weryfikacyjnych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close