Totalbet bonus powitalny 2020

Jaki bonus powitalny można otrzymać w Totalbet w roku 2020? Poznaj szczegóły na ten temat i podejmij decyzję, czy zakładać konto u tego bukmachera!

Totalbet bonus powitalny 2020
Totalbet bonus powitalny 2020

Totalbet bonus 2020

Totalbet jest legalnym bukmacherem z licencją Ministerstwa Finansów. Można grać u niego całkowicie zgodnie z prawem i bez ryzyka poniesienia jakichkolwiek konsekwencji przewidzianych w ustawie hazardowej.

Bonus powitalny Totalbet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Pakiet na start dla nowo zarejestrowanych składa się z dwóch prezentów:

  • 10 PLN bez depozytu
  • 5000 PLN premii za pierwszą wpłatę
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus bez wpłaty w Totalbet

Bonus bez wpłaty otrzymuje się za samą rejestrację i weryfikację danych. W praktyce oznacza to poświęcenie maksymalnie kilku minut wolnego czasu.

Przygotowany przez bukmachera Totalbet bonus bez depozytu wynosi 10 PLN i przyznawany jest jako freebet, czyli po prostu darmowy zakład, który można wykorzystać na obstawianie dowolnego wydarzenia z oferty bukmacherskiej.

Freebet bez depozytu 10 PLN dostępny jest bez konieczności wpisywania kodów promocyjnych i tak dalej. Wszystko sprowadza się do podania kilku podstawowych informacji, potwierdzenia ich i zagrania kuponu! Sami oceńcie, czy jest to coś wyjątkowo skomplikowanego!

Totalbet bonus powitalny – najwyższy na rynku!

Jak wskazuje nam na to sama jego nazwa, prezent od depozytu to nic innego jak doładowanie konta, którego wartość uzależniona jest od kwoty, jaką wpłacimy po raz pierwszy do bukmachera. W Totalbet może to być nawet 5000 PLN!

Na początku roku 2020 był to najwyższy bonus powitany na rynku. Totalbet na pewno zrobi wszystko, by tak już pozostało i trudno przypuszczać, by którykolwiek bukmacher miał zaproponować za rejestrację jeszcze więcej.

Bonus 5000 PLN jest przyznawany automatycznie. Warto mieć to na uwadze, że nie ma tutaj skomplikowanych procesów, które stoją za odebraniem premii. Kilka chwil i bonus jest na koncie.

Totalbet bukmacher bonus PL
Totalbet bukmacher bonus PL

Co bardzo ważne, obrót premią ma bardzo proste zasady, które zrozumie nawet początkująca osoba. Szczegóły w każdej chwili można znaleźć na www.Totalbet.pl.

Rejestracji można dokonać o każdej porze dnia i nocy. Co bardzo ważne, obstawianie jest możliwe nawet bez weryfikacji, jednak musimy liczyć się wówczas z pewnymi ograniczeniami, a także z brakiem możliwości odebrania premii startowej.

Totalbet kod promocyjny 2020

W przypadku marki Totalbet nie jest wymagany żaden kod promocyjny, by odebrać dodatkowe bonusy. Wszystkie prezenty dla nowych graczy są dostępne dla każdego bez wyjątku!

Jeżeli nigdy wcześniej korzystałeś z promocji bukmacherskich, przeczytaj nasz poradnik, z którego dowiesz się jak odebrać bonus powitalny. Pamiętaj – każdy kiedyś zaczynał i nie ma się czego wstydzić! ;)

Jeżeli tyko w przypadku marki Totalbet kod promocyjny 2020 pojawi się, na pewno damy wam o tym znać w odpowiednim czasie. Skoro jednak dobry bonus może być dostępny dla wszystkich, dlaczego bukmacher miałby to zmieniać? ;)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button