Fortuna kod promocyjny dla wszystkich!

Jaki kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji u bukmachera Fortuna? Czy jest on wymagany do tego, by odebrać bonus powitalny ekstra za pierwszy depozyt? Sprawdźcie aktualne informacje na ten temat!

Fortuna kod promocyjny dla wszystkich!
Fortuna kod promocyjny dla wszystkich!

Kod promocyjny w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna to najstarsza firma oferująca w naszym kraju zakłady sportowe. Posiada prawie tysiąc oddziałów stacjonarnych w całej Polsce, a do tego może pochwalić się ogromną liczbą zarejestrowanych klientów.

Aby zarejestrować się w Fortunie, musisz wypełnić formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie bukmachera. Jedną z rubryk, jaką napotkacie jest ta o nazwie „Kod promocyjny”. Możecie w niej wpisać słowo BETONLINE i tym samym otrzymać wyjątkową ofertę na start, jaka nie jest dostępna dla innych!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Wpisanie kodu promocyjnego nie jest konieczne do tego, by zostać graczem Fortuny, ale trzeba pamiętać, że tylko przy rejestracji da się wpisać hasło uprawniające do ekstra bonusów. Każda oferta jest ograniczona – warto przed rejestracją sprawdzić, co w danym momencie przygotowało się dla nowo zarejestrowanych!

Macie już konto w Fortunie? W takim razie sprawdźcie akcję Ekspert do potęgi Fortuna, gdzie każdy ma szansę na zdobycie nawet 50.000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close