Ewinner promocja powitalna – ponad 1000 złotych do zdobycia!

Każdy typer chciałby dostać ponad 1000 złotych na obstawianie. Właśnie dlatego powstała promocja powitalna od bukmachera Ewinner. Poznajcie jej szczegóły już teraz!

Ewinner promocja powitalna - ponad 1000 złotych do zdobycia!
Ewinner promocja powitalna – ponad 1000 złotych do zdobycia!

Ewinner promocja na start dla nowych graczy

Oferta specjalna Ewinner to skierowana do nowych graczy promocja, dzięki której na start można zainkasować grubo ponad 1000 złotych. Nie jest to żaden chwyt marketingowy – każdy może przekonać się o tym na własnej skórze.

Ewinner bonus to nie tylko premia za dokonanie wpłaty. Przy pierwszych dwóch przelewach można otrzymać u tego buka nawet 1000 złotych, a jakby tego było mało – na start do odebrania jest Zakład Bez Ryzyka 150 złotych!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner obstawianie za kasę z bonusu powitalnego!

Ewinner Zakład Bez ryzyka odbiera się automatycznie. Gracz dokonuje przelewu, stawia kupon, a w razie przegranej otrzymuje się pełny zwrot stawki i to aż do kwoty 150 złotych!

Bardzo ważne jest to, że nie jest w tym przypadku wymagany Ewinner kod promocyjny. Zadaniem nowego użytkownika portalu jest jedynie spełnienie kilku prostych warunków – między innymi postawienie kuponu i dokonanie wpłaty na konto.

Oto szczegóły dla każdego, kogo interesuje bonus powitalny od Ewinner:

  • I wpłata to 150 złotych jako Zakład Bez Ryzyka
  • II wpłata to nawet 500 złotych bonusu jako premia 100% wpłaty
  • III wpłata to kolejne 500 złotych jako doładowanie 100% przelewu!

Ewinner działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów. Granie u niego jest zgodne z prawem – bezpieczne i nie tylko!

Ewinner kod promocyjny 2020

Kod promocyjny w przypadku wielu bukmacherów pozwala na zdobycie dodatkowych premii na start. Jak to dokładnie wygląda w praktyce? Wszystko sprowadza się do wpisania jednego hasła premiowanego ekstra bonusem.

Ewinner bukmacher strona www
Ewinner bukmacher strona www

Jeżeli chcemy u bukmachera wykorzystać kod promocyjny, zazwyczaj podajemy go przy rejestracji konta. W ten sposób zapewniamy sobie dostęp do ekstra promocji, która nie jest dostępna w normalnych okolicznościach.

Ewinner zyskuje na popularności i gracze coraz chętniej korzystają z jego bonusu powitalnego. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że jeszcze nie pojawił się Ewinner kod promocyjny i nie wiadomo, czy kiedykolwiek to nastąpi.

Ewinner bonus bez depozytu – kasa za darmo na obstawianie!

Obstawianie meczów za darmo? Bonus bez depozytu powstał właśnie po to, by takie coś zapewniać. Czy Ewinner oferuje nowym klientom premię bez konieczności wpłacania środków?

Na ten moment nie jest dostępny bonus bez depozytu w Ewinner. Nie wiadomo, czy zmieni się to w najbliższej czy nieco dalszej przyszłości, ale na pewno jest na to spora szansa.

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest coraz większa i obecnie sam duży bonus za wpłatę nie wystarcza do tego, by odpowiednio zachęcić gracza do regularnego obstawiania.

Będziemy bacznie przyglądać się temu, czy pojawi się Ewinner bonus bez depozytu. Damy znać, gdy zostaną zaprezentowane jakieś szczegóły na ten temat!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button