Betfan kod polecający. Co wpisać, by zgarnąć kasę?

Przy dokonywaniu rejestracji można wykorzystać u bukmachera Betfan kod polecający. Co to takiego jest i jak brzmi? Dobrze wiedzieć coś więcej na ten temat, ponieważ premia ekstra to dodatkowe 100 zł!

Betfan kod polecający. Co wpisać, by zgarnąć kasę?
Betfan kod polecający. Co wpisać, by zgarnąć kasę?

Betfan kod na start

Firma bukmacherska Betfan na polskim rynku działa w stu procentach legalnie. Oznacza to, że posiada wszystkie zgody Ministerstwa Finansów i można w niej obstawiać kupony zgodnie z przepisami, jakie obowiązują w naszym kraju.

Nie trzeba martwić się o to, że dodatkowe bonusy są złamaniem regulaminu bukmachera i tak dalej. Kod polecający to coś, co stworzył właśnie Betfan, a zatem nie ma możliwości, by były za jego wykorzystanie jakiekolwiek kary!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aktualnie przy wpisywaniu kodu można wykorzystać słowo bonusowe „BETFAN„. Co takiego ono daje i kiedy dokładnie się je wykorzystuje? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że jest to zarezerwowane tylko dla nowych graczy! Ci, co już posiadają konta w Betfan, nie mogą odebrać freebetu, jaki przygotowany został wraz z kodem.

Obstawianie w Betfan
Obstawianie w Betfan

Bonus powitalny 3000 PLN + 100 PLN premii z kodem!

Wpisując przy rejestracji w Betfan kod polecającyBETFAN„, dostaje się dodatkowe 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka. Ten termin nie wszystkim może być znany tak samo, dlatego warto co nieco w tym miejscu wyjaśnić.

Freebet umożliwia otrzymanie zwrotu w przypadku porażki. W Betfan mowa o przegraniu pierwszego zagranego kuponu na stronie bukmachera. Oczywiście, jak to w przypadku każdej promocji, obowiązują pewne zasady, których należy się trzymać.

Zakład Bez Ryzyka w Betfan jest możliwy do odebrania tylko, gdy zakład promocyjny będzie spełniał następujące punkty:

  • Stawka co najmniej 20 zł
  • Minimum 2 zdarzenia
  • Kurs łączny w wysokości 2,20 lub więcej

Zakład Bez Ryzyka w Betfan

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Postawienie takiego kuponu jako pierwszego w Betfan daje automatyczną kwalifikację do freebetu. Pod warunkiem, rzecz jasna, że wykorzystany został kod promocyjny przy rejestracji!

Porażka w pierwszym kuponie to zwrot całej stawki, ale tylko do kwoty 100 złotych. Otrzymane od bukmachera środki można ponownie postawić i tym samym odwrócić kartę na właściwą stronę szczęścia!

Obrazek znajdujący się poniżej pokazuje dokładnie, gdzie trzeba podać kod polecający od Betfan, by otrzymać freebet 100. Niczego skomplikowanego tutaj nie ma, dlatego wydaje się, że takie akcje to propozycja nawet dla mniej doświadczonych.

Kod polecający do Betfan

A czy coś jeszcze poza freebetem znajdzie się dla nowo zarejestrowanych w Betfan? Bez wątpienia, a co najważniejsze – jest tutaj najwyższy bonus powitalny na rynku!

betfan bonus powitalny
betfan bonus powitalny

3000 PLN na start dostaje się w postaci premii od depozytów, a także w formie doładowania wygranych x10. I teraz to, co bardzo ważne – bonus odbiera się legalnie, bezpiecznie i u sprawdzonego bukmachera!

Freebety, tak samo jak obstawianie meczów bez pieniędzy, cieszą się dużym zainteresowaniem graczy. Nie bez powodu – ale o tym warto przekonać się we własnym zakresie i to w praktyce!

Betfan oferta limitowana

Uwaga! Betfan kod polecający jest aktywny, ale może się to zmienić w każdej chwili! Oferta jest limitowana i przeznaczona dla osób, które teraz zakładają konto w Betfan!

Jeżeli tylko nie będzie można już odbierać freebetu, nasz materiał zostanie usunięty! ;)

Betfan bonus bez depozytu 2020

Sporo osób chętnie widziałoby u bukmachera Betfan bonus bez depozytu 2020. Premie tego typu są bardzo popularne, ponieważ pozwalają na odbieranie kasy bez konieczności przelewania pieniędzy z konta bankowego.

Rok 2020 może przynieść sporo nowości, jednak na ten moment nic nie wskazuje na to, by w ofercie Betfan miał pojawić się bonus bez wpłaty. W każdej chwili jest szansa na zmianę, ale opisywany bukmacher skupia się raczej na innych ofertach i radzi sobie z tym naprawdę dobrze.

Betfan obstawianie bez podatku

Bukmacher Betfan jest jedynym w naszym kraju, gdzie codziennie dostępne jest obstawianie bez podatku i to na zupełnie niewygórowanych zasadach.

Jeżeli komuś zależy na tym, by obstawiać mecze i wygrywać 14% więcej niż u innych bukmacherów, prawdopodobnie bardzo szybko dojdzie do wniosku, że oferta marki Betfan to coś w sam raz dla niego!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button