Lista nielegalnych bukmacherów 2018

Ustawa hazardowa z 2017 roku wprowadziła wiele istotnych zmian w branży bukmacherskiej w naszym kraju. Najważniejsza z nich to rejestr domen zakazanych, czyli wykaz witryn do obstawiania, które są nielegalne w naszym kraju. Chcecie wiedzieć gdzie można grać zupełnie zgodnie z prawem, a gdzie – wręcz przeciwnie? 

Lista nielegalnych bukmacherów 2018

Jacy bukmacherzy są w Polsce legalni?

Obywatele naszego kraju mogą korzystać tylko i wyłącznie z zakładów wzajemnych oferowanych na stronach należących do firm, które posiadają odpowiednie zgody i licencje. Niezbędne dokumenty wystawia właściwy organ, czyli w tym przypadku Ministerstwo Finansów. Aby upewnić się, czy dana strona działa zgodnie z polskim prawem, wystarczy śledzić bieżące wiadomości dotyczące rynku bukmacherskiego oraz przeglądać aktualny wykaz portali z licencjami.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Początkującym graczom warto zwrócić uwagę i odesłać ich do czegoś, co nazwane zostało jako Spis legalnych bukmacherów 2018. To najbardziej aktualna lista wszystkich firm, które posiadają wszystko, co jest potrzebne w Polsce na prowadzenie działalności oferującej zakłady sportowe. Jeżeli ktoś z was znalazł się na stronie i nie jest przekonany, czy działa ona zgodnie z przepisami, wystarczy, że sprawdzi podany wyżej wykaz. To najpewniejszy i najszybszy sposób na poradzenie sobie z tego typu problemem.

Nielegalni bukmacherzy online w Polsce

Wraz z ustawą hazardową z 2017 roku miano nielegalnego bukmachera nabrało zupełnie innego zdarzenia. Przed wejściem w życie tych przepisów wiele zagranicznych firm działało na pograniczu prawa, ale żadnemu z nich polskie władze nie zablokowały dostępu do oferowania usług obywatelom.

Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej. Gracz nie może już nieświadomie zarejestrować się na stronie, która jest nielegalna. A jeżeli nawet znajdzie na to sposób, prawdopodobnie bardzo szybko jego konto zostanie zablokowane, albo po prostu jego aktywnością zainteresują się odpowiednie służby.

Strona oficjalna Expekt Polska
Strona oficjalna Expekt Polska

Lista nielegalnych bukmacherów w Polsce:

  • Bet365
  • Expekt
  • Bet at home (popularny BAH)
  • BetClic
  • Bwin
  • 1XBET
  • Unibet
  • William Hill
  • Wiele, wiele więcej!

Firm bukmacherskich jest na całym świecie tak wiele, że trudno byłoby podać tu wszystkie z nich. Te najpopularniejsze zostały jednak zawarte na podanej przez nas liście. To właśnie w tych miejscach grało do tej pory większość Polaków. Obecnie korzystanie z bukmachera Bet365 czy Expekt jest już nielegalne i grozi konsekwencjami prawnymi, łącznie z karą pozbawienia wolności!

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Czy każdy zagraniczny bukmacher jest w Polsce nielegalny? I tak, i nie. Ustawa hazardowa nie zakłada z góry, że firma posiadająca główną siedzibę gdzieś za granicą jest nieuczciwa. Polski ustawodawca wymaga jednak, by dana marka za działalność skierowaną do obywateli naszego kraju płaciła odpowiednie podatki. W tym przypadku chodzi o 12% wartości postawionej stawki oraz opodatkowanie wysokich wygranych.

 Bet365 w Polsce

Nielegalny bukmacher w Polsce
Nielegalni bukmacherzy w Polsce

Bet365 w roku 2017 zawiesił działalność na terytorium naszego kraju. Firma stara się o polską licencję, jednak szczegóły w tej sprawie na razie nie są znane. Przedstawiciele marki nie udzielają żadnych informacji na ten temat. Wielu kibiców liczyło na to, że licencja dla tej firmy pojawi się wraz z początkiem roku 2018, ale na razie wszystko pozostaje bez zmian. Gra w Bet365 dla Polaków jest obecnie zablokowana. Żaden obywatel naszego kraju nie może korzystać z usług tego bukmachera, nawet mieszkając za granicą.

Czy Unibet jest u nas legalny? 

Kolejnym bardzo znanym bukmacherem zagranicznym, który swego czasu mógł pochwalić się ogromną liczbą użytkowników z Polski, jest Unibet. Firma na chwilę obecną oficjalnie nie pozwala Polakom na grę, jednak z naszych informacji wynika, że gracze otrzymują na skrzynki e-mailowe specjalnie skonstruowane domeny omijające blokadę Ministerstwa Finansów. Pragniemy jednak poinformować, że korzystanie z tego typu luk wcale nie oznacza, że nie łamiemy prawa. Musimy też liczyć się z tym, że nasze konto w firmach zagranicznych nie jest bezpieczne i w każdej chwili może zostać zawieszone, kiedy w siedzibie danego bukmachera zainterweniują polskie władze.

BAH polska licencja

Bukmacherem, który już od dłuższego czasu deklaruje chęć przejścia procesu licencyjnego w Polsce, jest Bet at home. BAH stara się o otrzymanie statusu legalnej firmy bukmacherskiej, ale w chwili obecnej nadal nie możemy w nim grać zgodnie z prawem. Biorąc pod uwagę, że polskie firmy także oferują grę bez podatku, a do tego zapewniają nam bezpieczeństwo danych i środków finansowych, korzystanie z usług takich firm jak chociażby bukmacher 1xBET czy Bet at home wydaje się być pozbawione sensu.

Witryna oficjalna Bwin Polska
Witryna oficjalna Bwin Polska

Obstawianie meczów w internecie – legalne czy nie?

Obstawianie wydarzeń sportowych online jest jak najbardziej legalne. W internecie powielany jest mit, jakoby granie online w każdym przypadku było łamaniem prawa! Jeżeli tylko dany bukmacher posiada zgodę na prowadzenie działalności internetowej, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z jego oferty, dostępnych w nim bonusów i wszelkiego rodzaju promocji.

Na chwilę obecną jednym z najlepszych bukmacherów legalnych online jest Fortuna. Przy rejestracji warto podać kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia do skorzystania z wielu dodatkowych premii i nie tylko!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close