Lista nielegalnych bukmacherów 2023

Ustawa hazardowa z 2017 roku wprowadziła wiele istotnych zmian w branży bukmacherskiej w naszym kraju. Najważniejsza z nich to rejestr domen zakazanych, czyli wykaz witryn do obstawiania, które są nielegalne w naszym kraju. Chcecie wiedzieć gdzie można grać zupełnie zgodnie z prawem, a gdzie – wręcz przeciwnie? 

Lista nielegalnych bukmacherów 2023
Nielegalni bukmacherzy online w Polsce 2023

Jacy bukmacherzy są w Polsce legalni w 2023 roku?

Obywatele naszego kraju mogą korzystać tylko i wyłącznie z zakładów wzajemnych oferowanych na stronach należących do firm, które posiadają odpowiednie zgody i licencje. Niezbędne dokumenty wystawia właściwy organ, czyli w tym przypadku Ministerstwo Finansów. Aby upewnić się, czy dana strona działa zgodnie z polskim prawem, wystarczy śledzić bieżące wiadomości dotyczące rynku bukmacherskiego oraz przeglądać aktualny wykaz portali z licencjami.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Początkującym graczom warto zwrócić uwagę i odesłać ich do czegoś, co nazwane zostało jako Spis legalnych bukmacherów 2023. To najbardziej aktualna lista wszystkich firm, które posiadają wszystko, co jest potrzebne w Polsce na prowadzenie działalności oferującej zakłady sportowe. Jeżeli ktoś z was znalazł się na stronie i nie jest przekonany, czy działa ona zgodnie z przepisami, wystarczy, że sprawdzi podany wyżej wykaz. To najpewniejszy i najszybszy sposób na poradzenie sobie z tego typu problemem.

Nielegalni bukmacherzy online w Polsce wciąż dostępni

Wraz z ustawą hazardową z 2017 roku miano nielegalnego bukmachera nabrało zupełnie innego zdarzenia. Przed wejściem w życie tych przepisów wiele zagranicznych firm działało na pograniczu prawa, ale żadnemu z nich polskie władze nie zablokowały dostępu do oferowania usług obywatelom.

Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej. Gracz nie może już nieświadomie zarejestrować się na stronie, która jest nielegalna. A jeżeli nawet znajdzie na to sposób, prawdopodobnie bardzo szybko jego konto zostanie zablokowane, albo po prostu jego aktywnością zainteresują się odpowiednie służby.

Strona oficjalna Expekt Polska
Strona oficjalna Expekt Polska – nielegalny ale dostępny w Polsce

Lista nielegalnych bukmacherów w Polsce:

  • Bet365
  • Expekt
  • Bet at home (popularny BAH)
  • Premiumbull
  • Bwin
  • 1XBET
  • Unibet
  • William Hill
  • Wiele, wiele więcej!

Firm bukmacherskich jest na całym świecie tak wiele, że trudno byłoby podać tu wszystkie z nich. Te najpopularniejsze zostały jednak zawarte na podanej przez nas liście. To właśnie w tych miejscach grało do tej pory większość Polaków. Obecnie korzystanie z bukmachera Bet365 czy Expekt jest już nielegalne i grozi konsekwencjami prawnymi, łącznie z karą pozbawienia wolności!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Czy każdy zagraniczny bukmacher jest w Polsce nielegalny? I tak, i nie. Ustawa hazardowa nie zakłada z góry, że firma posiadająca główną siedzibę gdzieś za granicą jest nieuczciwa. Polski ustawodawca wymaga jednak, by dana marka za działalność skierowaną do obywateli naszego kraju płaciła odpowiednie podatki. W tym przypadku chodzi o 12% wartości postawionej stawki oraz opodatkowanie wysokich wygranych.

Bukmacher Bet365 w Polsce

Nielegalny bukmacher w Polsce
Nielegalni bukmacherzy w Polsce

Bet365 w roku 2017 zawiesił działalność na terytorium naszego kraju. Firma stara się o polską licencję, jednak szczegóły w tej sprawie na razie nie są znane. Przedstawiciele marki nie udzielają żadnych informacji na ten temat. Wielu kibiców liczyło na to, że licencja dla tej firmy pojawi się wraz z początkiem roku 2023, ale na razie wszystko pozostaje bez zmian. Gra w Bet365 dla Polaków jest obecnie zablokowana. Żaden obywatel naszego kraju nie może korzystać z usług tego bukmachera, nawet mieszkając za granicą.

Czy Unibet jest u nas legalny? 

Kolejnym bardzo znanym bukmacherem zagranicznym, który swego czasu mógł pochwalić się ogromną liczbą użytkowników z Polski, jest Unibet. Firma na chwilę obecną oficjalnie nie pozwala Polakom na grę, jednak z naszych informacji wynika, że gracze otrzymują na skrzynki e-mailowe specjalnie skonstruowane domeny omijające blokadę Ministerstwa Finansów. Unibet oferuje również graczom freebety i inne bonusy żeby zachęcić typerów do obstawiania tam.

Pragniemy jednak poinformować, że korzystanie z tego typu luk wcale nie oznacza, że nie łamiemy prawa. Musimy też liczyć się z tym, że nasze konto w firmach zagranicznych nie jest bezpieczne i w każdej chwili może zostać zawieszone, kiedy w siedzibie danego bukmachera zainterweniują polskie władze.

BAH polska licencja

Bukmacherem, który już od dłuższego czasu deklaruje chęć przejścia procesu licencyjnego w Polsce, jest Bet at home. BAH stara się o otrzymanie statusu legalnej firmy bukmacherskiej, ale w chwili obecnej nadal nie możemy w nim grać zgodnie z prawem. Biorąc pod uwagę, że polskie firmy także oferują grę bez podatku, a do tego zapewniają nam bezpieczeństwo danych i środków finansowych, korzystanie z usług takich firm jak chociażby bukmacher 1xBET czy Bet at home wydaje się być pozbawione sensu.

Witryna oficjalna Bwin Polska
Witryna oficjalna Bwin Polska

Obstawianie meczów w internecie – legalne czy nie?

Obstawianie wydarzeń sportowych online jest jak najbardziej legalne. W internecie powielany jest mit, jakoby granie online w każdym przypadku było łamaniem prawa! Jeżeli tylko dany bukmacher posiada zgodę na prowadzenie działalności internetowej, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z jego oferty, dostępnych w nim bonusów i wszelkiego rodzaju promocji.

Na chwilę obecną jednym z najlepszych bukmacherów legalnych online jest Fortuna. Przy rejestracji warto podać kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia do skorzystania z wielu dodatkowych premii i nie tylko!

5 / 5. Ocen: 22

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button