Traf Zakłady Wzajemne, czyli legalny bukmacher online!

Legalny bukmacher Traf Zakłady Wzajemne doczekał się otrzymania licencji na przyjmowanie kuponów przez internet. Poznajcie więcej informacji na ten temat!

Traf Zakłady Wzajemne, czyli legalny bukmacher online!
Traf Zakłady Wzajemne, czyli legalny bukmacher online!

Traf Zakłady Wzajemne to spółka należąca do Totalizatora Sportowego, której działalność to głównie obstawianie wyścigów konnych. Do niedawna jej punkty można było znaleźć przede wszystkim na torze na Służewcu, ale wkrótce się to zmieni!

Oczywiście, możemy być przekonani o tym, że Traf to nie będą Wirtualne Sporty online, ale przede wszystkim gonitwy mające miejsce w rzeczywistym świecie. Niestety, trudno już teraz wskazać konkretny termin startu nowego portalu bukmacherskiego w naszym kraju. Czy będzie to rok 2018? Na ten moment naprawdę trudno powiedzieć.

Typy najlepszych typerów

Warto pamiętać, że Traf Zakłady Wzajemne należą do spółki odpowiedzialnej, między innymi, za markę Lotto. Prawdopodobnie wkrótce i ona znajdzie się w internecie, a co za tym idzie będzie można grać kupony z dużymi kumulacjami bez chodzenia do kolektur!

A jakie jest wasze zdanie na temat obstawiania rywalizacji koni? Uważacie, że to dobry sposób na rozrywkę i zarabianie czy może wręcz przeciwnie? Chętnie przeczytamy wasze spostrzeżenia na ten temat!

Chcesz spróbować typowania gonitw? Na ten moment możesz to zrobić wirtualnie. Wystarczy darmowe konto na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close