Promocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja

W związku z sobotnich pojedynkiem w Fortuna 1 Liga pomiędzy Widzewem Łódź, a Ruchem Chorzów bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której dokonuje zwrotu za remis w tym pojedynku.

Jak postawić kupon w internetowym STS?
Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzenieego, na którym będzie typ na zwycięstwo Widzewa z Ruchem Chorzów. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Pojedynek rozpocznie się w sobotę 4 maja o godzinie 19:10 i do tego momentu mamy czas na zawarcie kuponu.

Lwecz należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane systemem bądź z wykorzystaną opcją Cash-out.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli kupon spełnia warunki promocji, a spotkanie zakończy się rezultatem remisowy to bukmacher dokona zwrotu stawki. maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Zwrot trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button