Promocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja

W związku z sobotnich pojedynkiem w Fortuna 1 Liga pomiędzy Widzewem Łódź, a Ruchem Chorzów bukmacher LvBet przeprowadza promocję, w której dokonuje zwrotu za remis w tym pojedynku.

Jak postawić kupon w internetowym STS?
Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzenieego, na którym będzie typ na zwycięstwo Widzewa z Ruchem Chorzów. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Pojedynek rozpocznie się w sobotę 4 maja o godzinie 19:10 i do tego momentu mamy czas na zawarcie kuponu.

Lwecz należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane systemem bądź z wykorzystaną opcją Cash-out.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli kupon spełnia warunki promocji, a spotkanie zakończy się rezultatem remisowy to bukmacher dokona zwrotu stawki. maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Zwrot trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Close