Aktualny kod promocyjny BetClic 2020!

Bukmacher Betclic posiada ciekawą promocję dla nowych graczy – pierwszy zakład u tego operatora jest bez ryzyka nawet do 550 PLN.

Aktualny kod promocyjny BetClic 2020!
Aktualny kod promocyjny BetClic 2020!

Zwrot stawki w BetClic

Warto jest wiedzieć, że BetClic Polska jest w pełni już legalnym polski bukmacher posiadającym licencję Ministerstwa Finansów.

Ten operator oferuje swoim graczom na start Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli się okaże, że jest wygrany to operator przyzna całą wygraną. Natomiast przy przegranej to bukmacher dokona zwrotu stawki. Nawet do 550 PLN.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta na stronie www.Betclic.pl.

Jak odebrać bonus w Betclic Polska?

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta poprzez wypełnienie formularza na stronie BetClic. To wszystko nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane, jak. m.in. imię i nazwisko.

Jednak nie można zapominać, żeby wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji. To sprawi, że bonus zostanie aktywowany. W późniejszym czasie nie jest już możliwe skorzystanie z kodu, a to całkowicie zmienia postać rzeczy!

Zdarzenia są dowolne, gracz sam wybiera sobie dyscyplinę, ilość zdarzeń czy kurs. Trzeba pamiętać tylko o tym, że im większa stawka, tym zarówno lepsza wygrana, jak i większy ewentualny zwrot.

Betclic kod promocyjny 2020

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczona jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 550 PLN. W przypadku wygranego kuponu cała stawka trafi na konto gracza.

Nie można zapominać, ze potrzebny jest do tego przygotowany przez Betclic kod promocyjny 2020. Jeżeli go nie wpiszemy, nie będzie mogli otrzymać bonusu.

Legalny bukmacher betclic online
Legalny bukmacher betclic online

BetClic legalny polski bukmacher

Nie da się ukryć, że oferta tego operatora jest dosyć bogata. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, a to wszystko już na sto procent legalnie i bezpiecznie. Betclic nie działa już w szarej strefie, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wielu obstawiających.

Dodatkowo gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera mogą korzystać bezpłatne z BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe. Poza tym dostępna jest już aplikacje mobilna tego operatora.

Jak obejrzeć mecz za darmo w Betclic TV? ZOBACZ VIDEO:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button