Aktualny kod promocyjny BetClic 2019!

Bukmacher BetClick posiada ciekawą promocję nowym graczom – pierwszy zakład u tego operatora jest bez ryzyka nawet do 500 PLN.

Zwrot stawki w BetClic

Zwrot stawki w BetClic

Warto jest wiedzieć, że BetClic Polska jest w pełni już legalnym polski bukmacher posiadającym licencję Ministerstwa Finansów.

Ten operator oferuje swoim graczom na start Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli się okaże, że jest wygrany to operator przyzna całą wygraną. Natomiast przy przegranej to bukmacher dokona zwrotu stawki. Nawet do 500 PLN.

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta poprzez wypełnienie formularza na stronie BetClic. To wszystko nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane, jak. m.in. imię i nazwisko.

betclic kod promocyjny

Jednak nie można zapominać, żeby wpisać kod promocyjny „KOD500” podczas rejestracji. To sprawi, że bonus zostanie aktywowany.

Pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Zdarzenia są dowolne, gracz sam wybiera sobie dyscyplinę, ilość zdarzeń czy kurs.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczona jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 500 PLN. W przypadku wygranego kuponu cała stawka trafi na konto gracza.

BetClic legalny polski bukmacher:

Nie da się ukryć, że oferta tego operatora jest dosyć bogata, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie.

Dodatkowo gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera mogą korzystać bezpłatne z BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe. Poza tym dostępna jest już aplikacje mobilna tego operatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close