Czy u bukmachera można płacić kartą?

Mało kto w dzisiejszych czasach trzyma pieniądze w fizycznej gotówce. Nic zatem dziwnego, że sporo osób próbuje dowiedzieć się, czy w zakładach bukmacherskich można płacić kartą za kupony!

Czy u bukmachera można płacić kartą?
Czy u bukmachera można płacić kartą?

Płatności kartą u bukmachera

Jeżeli chodzi o punkty stacjonarne, coraz więcej firm bukmacherskich decyduje się na udostępnianie graczom terminali płatniczych. Jeżeli nie wiecie, czy w waszym także jest możliwość płatności kartą, wystarczy zapytać pracownika filii bądź też sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej danej marki.

Zupełnie inaczej jest w przypadku gry przez internet. Tutaj nie ma wyjątków – każdy legalny bukmacher w Polsce posiada karty w metodach płatności. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wpisać numer, kod zabezpieczający, a także imię oraz nazwisko właściciela oraz datę ważności.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak płacić kartą u bukmachera? – KROK PO KROKU!

Jaki bukmacher akceptuje karty płatnicze?

Jednym z bukmacherów oferujących płatność kartą jest bukmacher eToto. Po wpisaniu danych karty pieniądze pojawiają się na naszym koncie natychmiastowo i to bez względu na kwotę depozytu. Ten sposób jest wyjątkowo wygodny i na pewno wielu z was zostanie jego zwolennikiem.

W przypadku kart płatniczych nie ma żadnych prowizji, a także ograniczeń. Możemy obstawiać wszystko to, co jest dostępne w ofercie bukmachera – także Wirtualne Sporty i tym podobne, choć mniej popularne, dyscypliny. Nie musicie martwić się o bezpieczeństwo podawanych przez was danych – chronione są najlepiej, jak tylko jest to możliwe! :)

Najlepsze metody płatności w zakładach bukmacherskich

Zwykło się mówić, że ile ludzi, tyle opinii. Trudno się z tym nie zgodzić i doświadczenie życiowe pokazuje, że w tym z pozoru prostym zdaniu jest mnóstwo prawdy.

Jakie są najlepsze metody płatności u bukmacherów? Z czego najczęściej korzystają polscy gracze, a jakie formy zaczynają pomału odchodzić do lamusa? Warto mieć chociaż pobieżną wiedzę na ten temat.

Na pewno płatność kartą u bukmachera to coraz chętniej wybierana metoda. Polacy nie kojarzą sobie jej z niebezpieczeństwami, a wręcz przeciwnie – traktują ją jako coś wygodnego i godnego zaufania.

STS i dostępne u niego metody płatności
STS i dostępne u niego metody płatności

Tradycyjne przelewy bankowe z kolei są używane przez naprawdę małą ilość osób. Jeżeli ktoś już chce skorzystać z transferu środków, robi to zazwyczaj za pośrednictwem PayU i innych tego rodzaju usług.

Jaki karty akceptuje bukmacher?

Czy mój bukmacher obsługuje karty kredytowe? Czy mogę wpłacać pieniądze, jeśli mam konto zagraniczne i przypisaną do niego plakietkę MasterCard czy Visa? Pytań jest wiele, a jak ma się sprawa z odpowiedziami?

Jeżeli już jakiś bukmacher akceptuje metody płatności kartą, można korzystać u niego zarówno z kart Visa, jak i MasterCard. Niestety, mogą zdarzyć się płatności, które nie zakończą się powodzeniem.

Nie można u bukmachera płacić kartą, która nie jest już ważna, nie została aktywowana albo wydana została wydana przez zagranicznym, mało znany bank. To najczęstsze powody niepowodzeń przy płatnościach kartą u bukmachera.

Czy płacenie kartą online jest bezpieczne?

Nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo transakcji kartą płatniczą. Bukmacherzy i banki są bardzo dobrze zabezpieczone, a wszystkie transfery pieniędzy zawsze dochodzą do skutku.

Pamiętajmy jednak, że w razie jakichkolwiek „zgrzytów” w przypadku płacenia kartą, skorzystać można z opcji chargeback. Z dnia na dzień cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem i jest bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550