Czy u bukmachera można płacić kartą?

Mało kto w dzisiejszych czasach trzyma pieniądze w fizycznej gotówce. Nic zatem dziwnego, że sporo osób próbuje dowiedzieć się, czy w zakładach bukmacherskich można płacić kartą za kupony!

Czy u bukmachera można płacić kartą?
Czy u bukmachera można płacić kartą?

Płatności kartą u bukmachera

Jeżeli chodzi o punkty stacjonarne, coraz więcej firm bukmacherskich decyduje się na udostępnianie graczom terminali płatniczych. Jeżeli nie wiecie, czy w waszym także jest możliwość płatności kartą, wystarczy zapytać pracownika filii bądź też sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej danej marki.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Zupełnie inaczej jest w przypadku gry przez internet. Tutaj nie ma wyjątków – każdy legalny bukmacher w Polsce posiada karty w metodach płatności. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wpisać numer, kod zabezpieczający, a także imię oraz nazwisko właściciela oraz datę ważności.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak płacić kartą u bukmachera? – KROK PO KROKU!

Jaki bukmacher akceptuje karty płatnicze?

Jednym z bukmacherów oferujących płatność kartą jest bukmacher eToto. Po wpisaniu danych karty pieniądze pojawiają się na naszym koncie natychmiastowo i to bez względu na kwotę depozytu. Ten sposób jest wyjątkowo wygodny i na pewno wielu z was zostanie jego zwolennikiem.

W przypadku kart płatniczych nie ma żadnych prowizji, a także ograniczeń. Możemy obstawiać wszystko to, co jest dostępne w ofercie bukmachera – także Wirtualne Sporty i tym podobne, choć mniej popularne, dyscypliny. Nie musicie martwić się o bezpieczeństwo podawanych przez was danych – chronione są najlepiej, jak tylko jest to możliwe! :)

Najlepsze metody płatności w zakładach bukmacherskich

Zwykło się mówić, że ile ludzi, tyle opinii. Trudno się z tym nie zgodzić i doświadczenie życiowe pokazuje, że w tym z pozoru prostym zdaniu jest mnóstwo prawdy.

Jakie są najlepsze metody płatności u bukmacherów? Z czego najczęściej korzystają polscy gracze, a jakie formy zaczynają pomału odchodzić do lamusa? Warto mieć chociaż pobieżną wiedzę na ten temat.

Na pewno płatność kartą u bukmachera to coraz chętniej wybierana metoda. Polacy nie kojarzą sobie jej z niebezpieczeństwami, a wręcz przeciwnie – traktują ją jako coś wygodnego i godnego zaufania.

STS i dostępne u niego metody płatności
STS i dostępne u niego metody płatności

Tradycyjne przelewy bankowe z kolei są używane przez naprawdę małą ilość osób. Jeżeli ktoś już chce skorzystać z transferu środków, robi to zazwyczaj za pośrednictwem PayU i innych tego rodzaju usług.

Jaki karty akceptuje bukmacher?

Czy mój bukmacher obsługuje karty kredytowe? Czy mogę wpłacać pieniądze, jeśli mam konto zagraniczne i przypisaną do niego plakietkę MasterCard czy Visa? Pytań jest wiele, a jak ma się sprawa z odpowiedziami?

Jeżeli już jakiś bukmacher akceptuje metody płatności kartą, można korzystać u niego zarówno z kart Visa, jak i MasterCard. Niestety, mogą zdarzyć się płatności, które nie zakończą się powodzeniem.

Nie można u bukmachera płacić kartą, która nie jest już ważna, nie została aktywowana albo wydana została wydana przez zagranicznym, mało znany bank. To najczęstsze powody niepowodzeń przy płatnościach kartą u bukmachera.

Czy płacenie kartą online jest bezpieczne?

Nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo transakcji kartą płatniczą. Bukmacherzy i banki są bardzo dobrze zabezpieczone, a wszystkie transfery pieniędzy zawsze dochodzą do skutku.

Pamiętajmy jednak, że w razie jakichkolwiek „zgrzytów” w przypadku płacenia kartą, skorzystać można z opcji chargeback. Z dnia na dzień cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem i jest bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550
Close