Czy u bukmachera można płacić kartą?

Mało kto w dzisiejszych czasach trzyma pieniądze w fizycznej gotówce. Nic zatem dziwnego, że sporo osób próbuje dowiedzieć się, czy w zakładach bukmacherskich można płacić kartą za kupony!

Czy u bukmachera można płacić kartą?
Czy u bukmachera można płacić kartą?

Płatności kartą u bukmachera

Jeżeli chodzi o punkty stacjonarne, coraz więcej firm bukmacherskich decyduje się na udostępnianie graczom terminali płatniczych. Jeżeli nie wiecie, czy w waszym także jest możliwość płatności kartą, wystarczy zapytać pracownika filii bądź też sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej danej marki.

Zupełnie inaczej jest w przypadku gry przez internet. Tutaj nie ma wyjątków – każdy legalny bukmacher w Polsce posiada karty w metodach płatności. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wpisać numer, kod zabezpieczający, a także imię oraz nazwisko właściciela oraz datę ważności.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Jak płacić kartą u bukmachera? – KROK PO KROKU!

Jednym z bukmacherów oferujących płatność kartą jest bukmacher eToto. Po wpisaniu danych karty pieniądze pojawiają się na naszym koncie natychmiastowo i to bez względu na kwotę depozytu. Ten sposób jest wyjątkowo wygodny i na pewno wielu z was zostanie jego zwolennikiem.

W przypadku kart płatniczych nie ma żadnych prowizji, a także ograniczeń. Możemy obstawiać wszystko to, co jest dostępne w ofercie bukmachera – także Wirtualne Sporty i tym podobne, choć mniej popularne, dyscypliny. Nie musicie martwić się o bezpieczeństwo podawanych przez was danych – chronione są najlepiej, jak tylko jest to możliwe! :)


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close