Ekspert do potęgi, czyli najnowsza oferta Fortuny!

Ekspert do potęgi – tak brzmi nazwa najnowszej oferty przygotowanej przez legalnego bukmachera Fortuna. Warto się nią zainteresować, gdyż jeden kupon pozwala w niej na zdobycie dodatkowo aż 50.000 PLN!

Ekspert do potęgi, czyli najnowsza oferta Fortuny!
Ekspert do potęgi, czyli najnowsza oferta Fortuny!

W promocji bukmachera Fortuny tematem przewodnim jest Liga Mistrzów. To na nią musi stawiać gracz i to właśnie kursy na te rozgrywki brane są pod uwagę w tej promocji. Warto pamiętać też o tym, że aby zostać uczestnikiem tej oferty, trzeba postawić kupon prematch za minimum 10 PLN.

Zasady zabawy są proste. Gracz wybiera 10 spośród 16 meczów Ligi Mistrzów w danej kolejce i stara się poprawnie wytypować wszystkie z nich. Jeżeli mu się uda ta niełatwa sztuka, zgarnie – poza samą wygraną – aż 50.000 PLN!

Już teraz warto rozpocząć polowanie na dobre kursy bukmacherskie oraz przyjrzeć się największym faworytom Champions League. Oferta będzie obowiązywała w Fortunie do momentu aż któryś z uczestników nie zgarnie przygotowanej nagrody pieniężnej.

Fortuna to bukmacher z transmisjami meczów, który jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju (a jednocześnie najstarszym oferującym obstawianie online!). Jeżeli chcecie rozpocząć przygodę z bukmacherką internetową, warto przemyśleć założenie konta w tym portalu!

Uwaga! Promocja „Ekspert do potęgi” dostępna jest również w punktach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button