Promocja w LVbet. Bonus 14% na topowe ligi!

Bukmacher LVbet dla miłośników najlepszych europejskich rozgrywek piłkarskich przygotował bonus 14% od wszystkich wygranych. Już teraz możesz sprawdzić, jak skorzystać z tej oferty specjalnej!

Promocja w LVbet. Bonus 14% na topowe ligi!
Promocja w LVbet. Bonus 14% na topowe ligi!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz posiadać konto w LVbet. W przypadku braku konta bukmacherskiego w tym portalu, możesz w każdej chwili wpisać specjalny kod bonusowy i odebrać dodatkowe środki na obstawianie.

Na czym polega oferta? Gracze, którzy w wyznaczonych dniach zagrają na mecze wybranych lig, w przypadku wygranych otrzymają doładowanie w wysokości 14 procent. Przykładowo: Zamiast 100 można wygrać 14 złotych, a zamiast 1000 – aż 140!

Poniżej prezentujemy harmonogram promocji wraz z listą lig, które są brane pod uwagę przy obstawianiu:

15 – 17.09 Anglia 1. Liga
22 – 23.09 Hiszpania 1. Liga
29 – 30.09 Włochy 1. Liga
6 – 7.10 Niemcy 1. Liga

W akcji promocyjnej gracze mogą odbierać bonusy zarówno w przypadku kuponów pojedynczych, jak i AKO. Liczy się aktywność w zakładach przedmeczowych oraz dziale Zakłady Na Żywo.

Oferta jest dostępna do dnia 7 października, czyli kończy się na tydzień przed kolejną przerwą na mecze reprezentacyjne!

Promocja jest dostępna tylko w aplikacji mobilnej. Obstawianie meczów na stronie internetowej czy punktach stacjonarnych nie jest w ogóle brane pod uwagę.

Na ten moment mobilny program LVbet można pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Instalka dostępna jest na stronie WWW.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button