Gdzie oglądać Euro 2021? Mecze mistrzostw Europy w internecie i nie tylko

Coraz bliżej do najważniejszej piłkarskiej imprezy roku. Na przełomie czerwca i lipca rozgrywane będzie Euro 2021, na które czekają już zarówno piłkarze, kibice, a także typerzy. Nic dziwnego – mistrzostwa Europy odbywają się co 4 lata i każdy topowy, europejski piłkarz chciałby sięgnąć ze swoją reprezentacją po tytuł najlepszego zespołu na Starym Kontynencie. Ze względu na innowacyjną organizację, nie wystarczy pojechać do jednego kraju, aby móc oglądać na żywo starcia najlepszych ekip Europy. Ale o tym wspomnimy za moment. Dzisiaj skupimy się o kwestiach organizacyjnych, a także medialnych. Mianowicie – gdzie będzie można oglądać Euro 2021, a także jak cała impreza będzie wyglądała, bo bez dwóch zdań będzie to zupełnie inna impreza niż dotychczas.

Gdzie oglądać Euro 2021? Mecze mistrzostw Europy w internecie i nie tylko
Gdzie oglądać Euro 2021? Mecze mistrzostw Europy w internecie i nie tylko

Zmiany organizacyjne mistrzostw Europy

Na samym początku musimy przedstawić zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich czterech latach jeśli chodzi o sprawy techniczne, a także organizacyjne. Nastąpiło kilka znaczących różnic, które będą miły ogromny wpływ na sam turniej. 

Przede wszystkim wejście do turnieju finałowego nie jest już uzależnione tylko od eliminacji, z których wychodziły zwykle dwie reprezentacje z grupy i wraz z państwami organizującymi mistrzostwa grali w głównym turnieju. Poza klasycznymi kwalifikacjami, do których każdy z kibiców zdążył już się przyzwyczaić, czyli kilku grup z których awansują po dwie ekipy, mamy również drugą furtkę. Chodzi o Ligę Narodów, czyli nowe rozgrywki, z których nawet takie zespoły, które normalnie nie miały zbyt dużych szans grać w turnieju finałowym – teraz się na nim znajdą. Liga Narodów podzielona jest na cztery dywizje, i z każdej z nich, z baraży wyjdzie po jednej reprezentacji do turnieju. Baraże będą rozgrywane pod koniec marca i wtedy dowiemy się, które reprezentacje dopełnią rozlosowane już grupy.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejny aspekt, to ilość reprezentacji, która zagra w turnieju głównym. Liczba zespołów zwiększyła się z 16. do 24. drużyn. Dzięki temu będziemy mieć jeszcze więcej spotkań i więcej emocji niż dotychczas. Dzięki temu rozszerzeniu z czterech grup wyjdą również zespoły, które zajmą 3. miejsca w swoich grupach. Wtedy do drabinki pucharowej wejdzie aż 16 zespołów i dalej wszystko inne będzie tak, jak w poprzednich mistrzostwach.

Ostatnią dużą zmianą jest brak jednego głównego gospodarza turnieju. Zwykle organizatorem było jedno, lub dwa państwa, które od razu miały prawo gry w turnieju głównym. Euro 2021 odbędzie się w aż 12. państwach, na 12. różnych stadionach – jedno państwo, jeden stadion. Wszystko w zależności od tego, w jakiej grupie dana reprezentacja się znalazła.

Grupy Euro 2021 – co warto oglądać?

Jak już wspominaliśmy na mistrzostwach Europy w tym roku będziemy mogli oglądać większa liczbę reprezentacji, które zagrają w 6. grupach. Wyglądają one następująco: 

 • Grupa A: Turcja, Włochy, Szwajcaria, Walia.
 • Grupa B: Dania, Belgia, Rosja, Finlandia.
 • Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, zwycięzca ścieżki D barażów Ligi Narodów.
 • Grupa D: Anglia, Chorwacja, Czechy, zwycięzca ścieżki C barażów Ligi Narodów.
 • Grupa E: Hiszpania, Szwecja, Polska, zwycięzca ścieżki B barażów Ligi Narodów.
 • Grupa F: Niemcy, Portugalia, Francja, zwycięzca ścieżki A barażów Ligi Narodów.

Wszystkie spotkania w ramach Euro 2021 odbędą się w dniach 12.06-12.07. Mecz otwarcia zostanie rozegrany w Rzymie na Stadio Olimpico. Finał będzie rozegrany na legendarnym londyńskim Wembley. Pod tym względem będzie to świetna impreza sportowa. W przeciągu miesiąca piłkarze odwiedzą 12 najpiękniejszych stadionów świata. Od Rosji, przez Włochy, Anglię, czy Hiszpanię. 

Jak ogląda się za darmo mecze na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Jeśli chodzi o to, co warto oglądać, to na pewno na uwagę zasługuje grupa F, gdzie mecze pomiędzy trzema tak utytułowanymi klubami będą czymś niesamowitym. Poza tą grupą, to oczywiście dla nas ważne będą spotkania naszej reprezentacji, a starcia z Hiszpanią, Szwecją, a także z reprezentacją z barażu ( będzie to Bośnia/Irlandia/Słowacja/Irlandia Północna) będą bardzo ciekawe. Podsumowując, to w każdej grupie mamy pojedynki, które mogą i na pewno będą budziły ogromne emocje. Taka impreza jak mistrzostwa Europy same w sobie mają taką otoczkę, że grzechem jest opuszczać jakikolwiek mecz. Czeka na nas – kibiców kilkadziesiąt meczów. 

W jakich krajach zobaczymy Euro 2021 na żywo?

Euro w 12. krajach to coś zupełnie nowego. Jeśli chcielibyście obejrzeć spotkanie na żywo, to można to zrobić tak naprawdę w całej Europie. Właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu również kibice poszczególnych państw, w których mecze będą rozgrywane, mają łatwiejszy dostęp do spotkań na żywo. W zależności od tego, do której grupy trafiły dane reprezentacje, to spotkani rozgrywane będą w: 

 • Grupa A: Rzym i Baku
 • Grupa B: Sankt Petersburg i Kopenhaga
 • Grupa C: Amsterdam i Bukareszt
 • Grupa D: Londyn i Glasgow
 • Grupa E: Bilbao i Dublin
 • Grupa F: Monachium i Budapeszt

UWAGA! Bonus bez depozytu z kodem „BETONLINE” na www.STS.pl dla nowych graczy. Oprócz tego, między innymi, 20 PLN na STS Betgames!

Jeśli chodzi o obejrzenie polskiej reprezentacji na żywo, to trzeba wybrać się do Bilbao i Dublinu. Ciekawym rozwiązaniem jest również podróż do Monachium na mecze najbardziej wyrównanej grupy z mistrzami i wicemistrzami poprzedniego Euro. Możliwości naprawdę jest sporo, więc jeśli ktoś będzie chciał wybrać się i zobaczyć mecz na żywo, lub w strefie kibica pod stadionem, to ma spory wachlarz możliwości. A atmosfera, która towarzyszy takim spotkaniom na żywo, czy to na stadionie, czy przed nim jest naprawdę nie do opisania. Z całego serca polecamy wybrać się do miasta organizatora poszczególnych spotkań!

Gdzie oglądać mistrzostwa Europy z domu?

Euro 2021 za darmo online
Euro 2021 za darmo online

Jeśli jednak nie mamy w planach wyjeżdżać i oglądać spotkań na żywo, to oczywiście mamy wiele możliwości na oglądanie spotkań ze swojego ulubionego fotela w domu. Przede wszystkim Telewizja Polska rusza oczywiście z transmitowaniem każdego pojedynku podczas Euro 2021.

Spotkania będą puszczane w jakości 4K, czyli najwyższej na rynku. Każdy będzie mógł śledzić spotkania w TVP1, TVP2, oraz TVP sport. Mamy zagwarantowane, że będziemy mogli obejrzeć wszystkie możliwe spotkania, które będą rozgrywane w ramach mistrzostw Europy.

Niestety, małe są szanse, by pojedynki z mistrzostw Europy pokazane zostały w STS TV oraz innych podobnych usługach u legalnych bukmacherów.

Poza TVP na pewno inne stacje sportowe wykupią sublicencję, dzięki czemu będą mogły puszczać spotkania – na pewno będą to mecze na żywo polskiej reprezentacji, a także mecz otwarcia oraz finał. Jakie to będą stacje, tego jeszcze nie wiadomo.

Kolejnym możliwym legalnym źródłem, które będzie puszczało spotkania mogą być bukmacherzy. Zwykle najważniejsze imprezy sportowe mają oni wykupione i również za pośrednictwem tego typu stron, każdy kto obstawia, będzie mógł oglądać poszczególne spotkania. 

O której godzinie mecze Euro 2021?

Euro 2021 meczyki bez opłat
Euro 2021 meczyki bez opłat

To pokazuje, że możliwości jest naprawdę wiele. Gdy dołożymy do samych spotkań studia przedmeczowe, analizy i skróty wszystkich spotkań, to może się okazać, że oglądanie z domu wcale nie jest gorsze, niż bycie na stadionie. Oczywiście emocje są nieco mniejsze, ale komfort oglądania i możliwość posłuchania ekspertów, komentatorów i oglądania spotkań z wielu perspektyw mogą to wszystko wynagrodzić. Na pewno Euro 2021 to wielość spotkań. Organizatorzy również zadbali o to, aby można było śledzić jak największą liczbę meczów, nie dublując ich o tych samych godzinach. Chodzi przede wszystkim o mecze fazy grupowej. Będą one rozgrywane odpowiednio w godzinach – 15:00, 18:00 oraz 21:00. Wszystko w zależności od wagi i poziomu spotkań. Tak naprawdę, będzie można przez 12 dni dąży grupowej obejrzeć aż 36 meczów, zasiadając przed telewizorem o godzinie 15 i kończąc w okolicach 23. 

Podsumowując, Euro 2021 online może być jednym z ciekawszych turniejów w ostatnim czasie. Tak wiele równie mocnych ekip, oraz świetnych piłkarzy. Podczas tego turnieju, na boiskach zobaczymy takich piłkarzy jak: De Bruyne, Ronaldo, Griezmann, Mbappe, Sterling, Van Dijk, oraz wielu innych, najlepszych piłkarzy świata z poszczególnych pozycji. Dzięki takim piłkarzom na pewno nie będziemy się nudzić przed telewizorem. Pozostanie nam podziwiać ich geniusz, a teraz musimy uzbroić się w cierpliwość oraz czekać na pierwsze spotkanie. Kto zostanie mistrzem Europy? To przewidzieć jest bardzo trudno, jednak jesteśmy pewni, że walka będzie naprawdę zacięta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button