Kod bonusowy LvBET na Wrzesień 2018

Legalna firma bukmacherska LvBET na wrzesień 2018 roku przygotowała ofertę specjalną dla wszystkich nowych graczy. Oto, w jaki sposób można z niej skorzystać!

Kod bonusowy LvBET na Wrzesień 2018
Kod bonusowy LvBET na Wrzesień 2018

Bonus powitalny wrzesień 2018

Każda osoba, która wypełni formularz rejestracyjny we wrześniu tego roku, będzie mogła w LvBET otrzymać nie jeden, ale aż dwa bonusy powitalne. Pierwszy z nich otrzymuje się za debiutancki depozyt, natomiast drugi – za kolejny.

W obecnym momencie w LvBET za założenie konta można otrzymać 1000 PLN doładowania na obstawianie. Po dokonaniu drugiej wpłaty na konto, bukmacher zasila konto nowo zarejestrowanego gracza kwotą do 500 PLN.

Kod promocyjny LvBET 2018

Osoby, które chcą zarejestrować się w LvBET, mogą skorzystać z kodu promocyjnego. We wrześniu brzmi ono dokładnie tak, jak to podane poniżej. Jezeli chcecie mieć pewność, że we wrześniu zdecydujecie się na odpowiednie hasło promocyjne, po prostu skopiujcie to, które jest podane poniżej. Jest to kod aktualny na miesiąc wrzesień 2018!

Kod promocyjny na Wrzesień:
BETONLINE

Jeżeli wpiszecie ten kod, zgarnięcie 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka, to jest zupełnie ZA DARMO!

Pamiętajcie, że obserwowanie promocji przypomina trochę śledzenie kursów bukmacherskich. Warto być zawsze na bieżąco, by nie przegapić nawet najmniej okazji, która się akurat przytrafia!

——-

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button