ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?

ComeOn to znany zagraniczny bukmacher, a Cherry Online to marka, która w Polsce otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję w 2018 roku. Co łączy oba te podmioty – czy to te same firmy?

ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?
ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?

ComeOn a może Cherry Online?

Odkąd w naszym kraju pojawiła się informacja o licencji Cherry Online Polska, wiele osób zapowiadało powrót ComeOn. Wszystko dlatego, że obie te spółki należą do jednego właściciela.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Entuzjazm graczy był uzasadniony, gdyż ten drugi portal jest jednym z dość dobrze znanych na całym świecie. Istotne jest także to, iż oferuje swoim graczom zagranicznym nie tylko Zakłady Bukmacherskie, ale także pokera online i tym podobne.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Wbrew temu, co można przeczytać w niektórych miejscach, licencja Cherry Online Polska wcale nie oznacza, iż do naszego kraju ponownie wróci ComeOn. Na oficjalnej stronie tego buka nadal wyświetla się informacja o rezygnacji z prowadzenie działalności na terytorium naszego kraju. Gdyby w najbliższym czasie miało się coś zmienić, na pewno już byśmy o tym wiedzieli.

Cherry Online prawdopodobnie zadebiutuje w Polsce pod zupełnie nową nazwą. Szczegóły na ten moment nie są znane, ale prawdopodobnie będzie to PZbuk, czyli skrót o polskich zakładów bukmacherskich. Jaka oferta będzie dostępna u tego buka? Na pewno będzie tak standardowa, jak obstawianie dokładnych wyników itp. Liczymy jednak, że w naszym kraju pojawią się kolejne interesujące nowości! :)


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550