ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?

ComeOn to znany zagraniczny bukmacher, a Cherry Online to marka, która w Polsce otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję w 2018 roku. Co łączy oba te podmioty – czy to te same firmy?

ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?
ComeOn a Cherry Online. Czy to to samo?

ComeOn a może Cherry Online?

Odkąd w naszym kraju pojawiła się informacja o licencji Cherry Online Polska, wiele osób zapowiadało powrót ComeOn. Wszystko dlatego, że obie te spółki należą do jednego właściciela.

Entuzjazm graczy był uzasadniony, gdyż ten drugi portal jest jednym z dość dobrze znanych na całym świecie. Istotne jest także to, iż oferuje swoim graczom zagranicznym nie tylko Zakłady Bukmacherskie, ale także pokera online i tym podobne.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Wbrew temu, co można przeczytać w niektórych miejscach, licencja Cherry Online Polska wcale nie oznacza, iż do naszego kraju ponownie wróci ComeOn. Na oficjalnej stronie tego buka nadal wyświetla się informacja o rezygnacji z prowadzenie działalności na terytorium naszego kraju. Gdyby w najbliższym czasie miało się coś zmienić, na pewno już byśmy o tym wiedzieli.

Cherry Online prawdopodobnie zadebiutuje w Polsce pod zupełnie nową nazwą. Szczegóły na ten moment nie są znane, ale prawdopodobnie będzie to PZbuk, czyli skrót o polskich zakładów bukmacherskich. Jaka oferta będzie dostępna u tego buka? Na pewno będzie tak standardowa, jak obstawianie dokładnych wyników itp. Liczymy jednak, że w naszym kraju pojawią się kolejne interesujące nowości! :)


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button