Obstawianie Premier League. 20.000 PLN nagrody od Betclic

Bukmacher Betclic przeznaczył aż 20.000 PLN nagrody dla eksperta od Premier League. Macie już swoje typy na zbliżającą się kolejkę?

Obstawianie Premier League. 20.000 PLN nagrody od Betclic
Obstawianie Premier League. 20.000 PLN nagrody od Betclic

Premier League z nagrodami

W ramach oferty specjalnej bukmachera Betclic chodzi o skuteczne obstawianie meczów Premier League. Gracz stawia kupon z wszystkimi spotkaniami 22. kolejki angielskiej ekstraklasy i cierpliwie czeka na rozstrzygnięcie!

Jeżeli uda się komuś trafić wszystkie typy bukmacherskie otrzyma aż 20.000 PLN. Przygotowana nagroda jest do podziału, czyli jeżeli będzie kilku zwyciezców, każdy z nich otrzyma równą część np. 5 czy 10 tysięcy i tak dalej, i tak dalej.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Do promocji trzeba się zapisać. Tylko w ten sposób zostaje się uczestnikiem. Co bardzo ważne, przycisk „Dołącz” trzeba wykorzystać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Maksymalnie można postawić 5 – liczy się kolejność, a nie stawka i tak dalej.

Betclic Polska promocje 2020

Minimalna stawka brana pod uwagę w promocji to 10 PLN. Gracz może zagrać też za wyższą kwotę, a wówczas jego potencjalna wygrana także będzie pokaźniejsza!

Tylko od samego uczestnika zależy, na jakie mecze postawi. Może grać na faworytów albo outsiderów – w tym przypadku nie ma to żadnego znaczenia, a ma jedynie wpływ na szanse na ostateczny sukces.

Propozycje konkursowe można zgłaszać do 10 stycznia, natomiast wypłata ewentualnych wygranych nastąpi 14 stycznia 2020.

Kod promocyjny VIP na Betclic.pl

Do grania potrzebne jest darmowe konto typerskie. Można założyć je na stronie internetowej www.Betclic.pl. Rejestracja jest w stu procentach darmowa – wystarczy poświęcić na nią niecałą minutę!

Przygotowany też został przez Betclic kod promocyjny. Brzmi on KOD510 i pozwala na zgarnięcie do 510 złotych w przypadku niepowodzenia w kuponie numer jeden.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button