Typy na ligę angielską i hiszpańską – bonus 150 PLN na grę w STS!

Najpopularniejsze ligi europejskie właśnie startują – pora na nowy sezon Premier League oraz La Liga! Bukmacher STS przygotował dla graczy bonus 150 PLN ekstra, a to wszystko dosłownie dla każdego!

Kasa od bukmachera. Co zrobić, by ją otrzymać?

Na stronie internetowej www.STS.pl trwa specjalna promocja, w ramach której jest do odebrania 150 PLN premii ekstra. Aby otrzymać środki na obstawianie, wystarczy zapisać się do bonusu, a następnie dokonać jednej wpłaty i zagrać odpowiedni kupon bukmacherski.

Bukmacher STS przygotował maksymalnie 150 PLN, ale kwota premii uzależniona jest od tego, ile zdecydujemy się wpłacić na grę. Co bardzo ważne, wcale nie musimy dobrze obstawiać, by przyznano nam dodatkowe środki! Liczy się to, ile zdeponowaliśmy i na co postawiliśmy kupon promocyjny.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus STS za grę na Premier League oraz La Liga

Masz już swoje typy na ligę angielską czy hiszpańską, a może dopiero ich szukasz? Tutaj to nie ma największego znaczenia. Oto wszystkie warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać kasę od STS:

  • rejestracja w promocji na stronie www.STS.pl
  • dokonanie wpłaty środków w dniach 11-13 września
  • zagranie kupony SOLO lub AKO
  • w kuponie musi znaleźć się przynajmniej jeden zakład z ligi hiszpańskiej bądź angielskiej
  • typ promocyjny nie może mieć kursu niższego od 1.85
  • kupon kwalifikacyjny postawić można dopiero po zapisaniu się do akcji (a tym samym bonusu).

Dodatkowe pieniądze mają być przyznane do końca 16 września. Wysokość premii jest ściśle związana z tym, ile wpłacimy na konto typerskie. To dokładnie 50% wartości przelewu do kwoty 150 PLN!

STS bonus bez depozytu + mecze za darmo. Aktualna oferta dla nowych!

Obstawianie meczów w STS online
Obstawianie meczów w STS online

STS jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. To marka, która ma mocną pozycję na rynku i każdego dnia zyskuje coraz więcej zwolenników. Dzięki internetowi obecnie każdy może sprawdzić się w obstawianiu, a to wszystko legalnie i za pośrednictwem portalu www.STS.pl.

Rejestracja konta w STS jest procesem, który trwa zaledwie kilka chwil. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma profilu u tego bukmachera, może zmienić to w każdej wolnej chwili, a do wszystkiego nie będzie nawet potrzebował dowodu tożsamości!

Warto pamiętać o kodzie promocyjnym STS, który brzmi BETONLINE. Dzięki hasłu bonusowemu można dostać bonus bez depozytu, czyli kasę bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy! Obecnie premia ta wynosi aż 29 PLN!

Bonus powitalny STS to też 100% do 1200 PLN przy depozycie numer jeden. Kolejnym prezentem na start jest zakład bez ryzyka 20 PLN na STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button