Unibet nie działa. 2019/2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet konto nie działa, a może po prostu zastanawiasz się czy to na pewno legalne? Sprawdzamy najnowsze informacje dotyczące tego bukmachera. Oto wszystkie ważne fakty na rok 2019/2020!

Unibet nie działa. 2019/2020 - co wiadomo na temat tego bukmachera?
Unibet nie działa. 2019/2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet nie działa – dlaczego?

Wielu zagranicznych bukmacherów cieszy się uznaniem wśród typerów z naszego kraju. Do tego grona należy, między innymi, Unibet, który swego czasu był niezwykle popularnym wyborem polskich graczy.

Często pytacie nas dlaczego Unibet nie działa. Owszem, jego oficjalna strona nie jest już dostępna w naszym kraju, a wszystko przez ustawę hazardową, która nałożyła blokady na podmioty bez licencji.

W chwili obecnej Unibet w Polsce nie posiada odpowiednich zgód Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie nie może on oferować swoich usług zgodnie z przepisami.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Unibet strona w Polsce

Strona Unibet nie jest dostępna właśnie ze względu na przepisy, chociaż ciągle zmieniają się domeny tego buka, by umożliwić granie osobom z Polski.

Pamiętajcie, że korzystanie ze stron bez licencji jest nielegalne. I nie chodzi o sam fakt, ale o to, iż można przez to wpędzić się w poważne tarapaty natury prawnej.

Na łamach naszego portalu zawsze piszemy, które strony posiadają zgody Ministerstwa. Tylko w nich opisujemy bonusy, promocje bukmacherskie i wiele, wiele więcej!

Czy Unibet legalny w Polsce? Na ten moment nie, ale niewykluczone, że zmieni się to w przyszłości. Radzimy trzymać w tej kwestii rękę na pulsie! ;)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close