Unibet nie działa. 2019/2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet konto nie działa, a może po prostu zastanawiasz się czy to na pewno legalne? Sprawdzamy najnowsze informacje dotyczące tego bukmachera. Oto wszystkie ważne fakty na rok 2019/2020!

Unibet nie działa. 2019/2020 - co wiadomo na temat tego bukmachera?
Unibet nie działa. 2019/2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet nie działa – dlaczego?

Wielu zagranicznych bukmacherów cieszy się uznaniem wśród typerów z naszego kraju. Do tego grona należy, między innymi, Unibet, który swego czasu był niezwykle popularnym wyborem polskich graczy.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Często pytacie nas dlaczego Unibet nie działa. Owszem, jego oficjalna strona nie jest już dostępna w naszym kraju, a wszystko przez ustawę hazardową, która nałożyła blokady na podmioty bez licencji.

W chwili obecnej Unibet w Polsce nie posiada odpowiednich zgód Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie nie może on oferować swoich usług zgodnie z przepisami.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Unibet strona w Polsce

Strona Unibet nie jest dostępna właśnie ze względu na przepisy, chociaż ciągle zmieniają się domeny tego buka, by umożliwić granie osobom z Polski.

Pamiętajcie, że korzystanie ze stron bez licencji jest nielegalne. I nie chodzi o sam fakt, ale o to, iż można przez to wpędzić się w poważne tarapaty natury prawnej.

Na łamach naszego portalu zawsze piszemy, które strony posiadają zgody Ministerstwa. Tylko w nich opisujemy bonusy, promocje bukmacherskie i wiele, wiele więcej!

Czy Unibet legalny w Polsce? Na ten moment nie, ale niewykluczone, że zmieni się to w przyszłości. Radzimy trzymać w tej kwestii rękę na pulsie! ;)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close