Unibet nie działa. 2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet konto nie działa, a może po prostu zastanawiasz się czy to na pewno legalne? Sprawdzamy najnowsze informacje dotyczące tego bukmachera. Oto wszystkie ważne fakty na rok 2020!

Unibet nie działa. 2019/2020 - co wiadomo na temat tego bukmachera?
Unibet nie działa. 2019/2020 – co wiadomo na temat tego bukmachera?

Unibet nie działa – dlaczego?

Wielu zagranicznych bukmacherów cieszy się uznaniem wśród typerów z naszego kraju. Do tego grona należy, między innymi, Unibet, który swego czasu był niezwykle popularnym wyborem polskich graczy.

Często pytacie nas dlaczego Unibet nie działa. Owszem, jego oficjalna strona nie jest już dostępna w naszym kraju, a wszystko przez ustawę hazardową, która nałożyła blokady na podmioty bez licencji.

betfan obstawianie meczów bez podatku
Jak obstawiać legalnie bez podatku w Betfan?

W chwili obecnej Unibet w Polsce nie posiada odpowiednich zgód Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie nie może on oferować swoich usług zgodnie z przepisami.

To nie przypadek, że Unibet nie działa na terenie naszego kraju. Firma ta nie stara się o uzyskanie licencji w naszym kraju i nie jest dostępna w sposób zgodny z prawem. Znany bukmacher zdaje sobie sprawę jak wielu klientów przez traci ale jednak nie przeszkadza im w tym żeby dalej w nielegalny w Polsce sposób wciąż oferować graczom z Polski bonusy i oferty zakładów.

Czy coś wskazuje na to, że rok 2020 zmieni w kwestii Unibet Polska? Sprawdźcie już teraz, jakie są najnowsze informacje na ten temat!

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Unibet strona w Polsce

Strona Unibet nie jest dostępna ze względu na przepisy, chociaż ciągle zmieniają się domeny tego buka, by umożliwić granie osobom z Polski.

Pamiętajcie, że korzystanie ze stron bez licencji jest nielegalne. I nie chodzi o sam fakt, ale o to, iż można przez to wpędzić się w poważne tarapaty natury prawnej.

Na łamach naszego portalu zawsze piszemy, które strony posiadają zgody Ministerstwa. Tylko w nich opisujemy bonusy, promocje bukmacherskie i wiele, wiele więcej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy Unibet legalny w Polsce? Na ten moment nie, ale niewykluczone, że zmieni się to w przyszłości. Zawsze warto sprawdzać bieżące informacje na ten temat.

Unibet.pl w roku 2020 licencja MF

unibet polska rejestracja
unibet polska rejestracja

Ministerstwo Finansów i licencja, jaką można od niego uzyskać, to temat numer jeden w przypadku nielegalnych bukmacherów. Co warto wiedzieć na ten temat?

Bardzo istotne jest to, że sprawa licencyjna nie trwa kilka dni czy tygodni. Od momentu zgłoszenia chęci prowadzenia legalnej działalności, zazwyczaj średnio 6 miesięcy czeka się na pozytywny werdykt resortu.

Jeżeli zatem Unibet będzie chciał w Polsce działać legalnie, informacja na ten temat nie pojawi się wcześniej, niż za ładnych parę tygodni. Nie jest też powiedziane, że firma gdziekolwiek da znać o swoich planach na przyszłość.

Unibet walczy o licencję, czy mogę grać?

Zagraniczne firmy bukmacherskie często zabezpieczają się informacją, jakoby starały się o licencję w Polsce. Ma to sprawić, że gracze będą z większym zaufaniem podchodzić do konkretnej strony.

Mamy dla was złą wiadomość – dopóki firma nie uzyska licencji i nie zostanie wpisana na listę legalnych bukmacherów, nie można ani stawiać kuponów, ani nawet zakładać konta typerskiego!

Zasada jest prosta – Unibet Polska będzie dostępny legalnie dopiero wtedy, gdy ogłosi to Ministerstwo, a sam bukmacher przygotuje odpowiednią stronę dostosowaną do polskich przepisów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button