10 PLN na mecz Barcelona – Real. Jak zgarnąć bonus El Clasico?

10 PLN bonus na mecz Barcelona – Real dostępne u legalnego bukmachera STS dla wszystkich klientów! Nie musisz mieć nowego konta, by otrzymać tę kasę!

10 PLN na mecz Barcelona - Real. Jak zgarnąć bonus El Clasico?
10 PLN na mecz Barcelona – Real. Jak zgarnąć bonus El Clasico?

STS promocja na mecz El Clasico 2019

To nie kolejna promocja, w której nagradzani są tylko nowo zarejestrowani klienci. STS promocja dla starych graczy to szansa dla regularnie obstawiających, którym też należy się coś od życia!

W ramach promocji na El Clasico każdy gracz może liczyć na 10 PLN premii w przypadku postawienia jednego kuponu solo z typem na mecz Barcelona – Real.

Dobra wiadomość jest taka, że nie tylko można otrzymać bonus, ale jeszcze pokazany zostanie w STS mecz Barcelona – Real za darmo! Ta druga opcja nie jest żadnym chwytem marketingowym – mowa o pełnym streamie całego meczu!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Barcelona – Real za darmo w STS TV!

Transmisję online w STS TV można oglądać nie tylko na ekranach komputerów, ale także w smartfonach i tabletach. To jedno z nielicznych miejsc w polskim internecie, które pozwala na coś tego typu i to bez dodatkowych kosztów!

W trakcie trwania promocji specjalnej na El Clasico zadanie gracza polega na postawieniu kuponu za dokładnie 44 PLN. Inne stawki nie będą brane pod uwagę.

W kuponie objętym promocją musi być uwzględnione spotkanie FC Barcelona – Real Madryt. Tylko typ związany z tym spotkaniem będzie kwalifikował do oferty.

Nie ma znaczenia, czy postawimy na zwycięstwo, liczbę kartek czy rzutów rożnych – tutaj wszystko jest dozwolone!

Kod promocyjny STS na bonus

Bonus 10 PLN trafi na konta tych osób, którym uda się trafić promocyjny typ na kuponie kwalifikacyjnym. Nagroda zostanie wypłacona automatycznie!

Brak konta w STS? Teraz można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym zainkasować 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN ekstra!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button