STS nowy kod promocyjny na bonus 2600 PLN

W związku z zbliżającymi się Gran Derbi legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to oferuje najnowszy pakiet powitalny, w skład wchodzą: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Gran Derbi. Darmowy bonus od bukmachera STS.

Gran Derbi. Darmowy bonus od bukmachera STS.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera STS.

Gracze w tej promocji mogą skorzystać w dniach 16.12 (01:00) – 18.12 (23:59). W tym okresie użytkownik musi dokonać rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Freebet trafi na konto gracza pod warunkiem, że wpisze on kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze fakt, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, później nie będzie już możliwości skorzystania z darmowego bonusu bez depozytu.

legalny bukmacher Betclic bonus powitalny
Legalny bukmacher Betclic bonus powitalny 2020

Bonus 100% za pierwszą wpłatę od STS

Legalny bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt swoim graczom. Wystarczy jedynie dokonać pierwszej wpłaty, aby otrzymaj jej równowartość:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto u bukmachera STS – 750 PLN. Taką samą wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie powitalnym. Razem będzie posiadał 1500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od legalnego bukmachera STS

Warto jest mieć na uwadze fakt, że pierwszy zakład po dokonaniu depozytu jest objęty ubezpieczeniem. Wystarczy, że gracz zagra dowolny kupon SOLO lub AKO, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Jak zagrany kupon okaże się przegrany to mała strata. Bowiem bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki, aż do 200 PLN. W przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie typera.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button