Bonus na weekend w Etoto. 50 PLN dla każdego!

Masz konto w Etoto? Jeżeli będziesz aktywny bukmachersko w najbliższy weekend, będziesz mógł otrzymać wyjątkowy bonus w wysokości 50 PLN!

Bonus na weekend w Etoto. 50 PLN dla każdego!
Bonus na weekend w Etoto. 50 PLN dla każdego!

Promocje bukmacherskie w Etoto

Oferta bonusowa dostępna jest do odwołania. W każdym tygodniu pozwala na zdobycie 50 PLN w formie premii na obstawianie wydarzeń sportowych.

Etoto przyznaje 50 PLN każdemu, kto w ciągu jednego weekendu postawi co najmniej trzy zakłady za 50 PLN każdy. Warto wspomnieć również o innych warunkach, które brzmią następująco:

  • Tylko kupony postawione i rozliczone w jeden weekend
  • Kurs ogólny wynoszący co najmniej 1.50
  • Kurs pojedynczego typu o wartości 1.20 lub więcej
  • Konieczne jest zapisanie się do bonusu!

Etoto wymaga od graczy, by zarejestrowali się do weekendowej zabawy. Jeżeli nie zrobisz tego przed zagraniem kuponu, nie zostanie on zaliczony na twoją korzyść.

Bonus 50 PLN. Jak odebrać?

Legalna marka Etoto często organizuje promocje dla swoich klientów. Jeżeli jeszcze nie jesteś u niej zarejestrowany, warto, byś przyjrzał się bliżej temu, co jest obecnie u niej dostępne i czy odpowiada to twoim oczekiwaniom.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat opisywanej przez nas oferty? Możesz sprawdzić jej regulamin na oficjalnej stronie Etoto. W tym celu wystarczy odnaleźć odpowiednią zakładkę poświęconą bonusowi o nazwie „Weekendogranie„.

Pamiętaj – dobry typer jest na bieżąco z ofertami specjalnymi oraz bonusami. Jeżeli chcesz być na bieżąco, śledź nasz portal oraz jemu podobne, by nie przegapić żadnej ciekawej promocji u bukmachera internetowego!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button