Darmowe obstawianie meczów bez pieniędzy – u jakich bukmacherów to możliwe?

Wydawać by się mogło, że nie da się obstawiać wydarzeń sportowych, nie posiadając na to środków pieniężnych. Czy darmowe obstawianie meczów u legalnych bukmacherów jest w ogóle możliwe? Sprawdźmy!

Obstawianie meczów bez pieniędzy
Darmowe obstawianie meczów bez pieniędzy – u jakich bukmacherów to możliwe?

Darmowe obstawianie zakładów bukmacherskich

Bukmacherzy w Polsce nie oferują gry na kredyt, podobnie jak żadna inna firma z zagranicy. Na szczęście, zadłużanie się nie jest w żaden sposób konieczne, by obstawiać mecze bez pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, iż w dzisiejszym świecie nie ma nic, co byłoby w stu procentach darmowe.

Rozwiązaniem dla tych, którzy nie posiadają środków na grę, są freebety bez depozytu i bonusy powitalne za darmo. Aby odebrać taką premię, wystarczy dokonać rejestracji na stronie internetowej danej firmy bukmacherskiej. W niektórych przypadkach przydaje się specjalny kod promocyjny pozwalający na zdobycie jeszcze pokaźniejszej dawki darmowych pieniędzy.

Poniżej lista najlepszych bukmacherów, u których darmowe obstawianie meczów jest możliwe:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oczywiście, jest jedno „ale”. Każdy bonus od bukmachera trzeba prędzej czy później obrócić, by traktowany był jak prawdziwe pieniądze. Chodzi o to, że, na przykład, odebrane 20 PLN musimy postawić kilka razy, aby można było je wypłacić.

Obrót nie powinien być problemem dla tych, którzy za darmową kasę chcą po prostu wypróbować opcje dostępne u bukmachera i sprawdzić jakiś swój system w praktyce.

Inną bardzo ciekawą alternatywą w kwestii obstawiania bez pieniędzy jest liga typerów. To specjalny konkurs, gdzie typujemy wyniki i mamy szansę na wygranie bonusów. Z tej opcji korzysta coraz więcej typerów!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 44

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button