Freebet na polskie ligi. 50 PLN dla graczy eToto!

Lubisz obstawianie polskich lig? Najnowsza promocja przygotowana przez bukmachera eToto powinna przypaść ci do gustu. Dowiedz się, dlaczego!

Freebet na polskie ligi. 50 PLN dla graczy eToto!
Freebet na polskie ligi. 50 PLN dla graczy eToto!

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają konto na stronie www.eToto.pl. Jeżeli jeszcze nie masz konta, możesz je założyć je w każdej chwili – całkowicie online. Chcesz dowiedzieć się więcej – sprawdź aktualny bonus powitalny 500 PLN!

Najnowsza promocja pozwala na zdobycie 50 PLN w postaci darmowego zakładu, to jest freebetu. Każdego tygodnia gracz może otrzymać maksymalnie jedną premię – zawsze o takiej samej wartości.

50 PLN freebet trafi do graczy, którzy zagrają kupon AKO z co najmniej trzema typami na mecze Ekstraklasy bądź niższych lig, aż do czwartej. Stawka nie może wynieść mniej niż 100 PLN, natomiast kurs pojedynczego zdarzenia musi mieć wartość 1.40 lub powyżej.

To nie jest jedyna promocja, jaką przygotowano na inaugurację polskich rozgrywek. Bukmacher Forbet ma dla graczy, między innymi, Jackpot na Ekstraklasę, w którym można zdobyć aż 100.000 PLN w gotówce!

Informacja o bonusie pojawi się na koncie graczy w postaci powiadomienia. Po zatwierdzeniu 50 PLN bukmacher powinien przelać je na profil w ciągu 30 minut od naciśnięcia przycisku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnych promocji, śledź nasz serwis – powiadomimy cię o wszystkich bonusach i ofertach!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button