Bukmacher eToto. Jest legalny czy nie?

Firma bukmacherska eToto pojawia się w reklamach internetowych oraz przewija się przez różnego rodzaju dyskusje osób związanych z typowaniem. Czy aby na pewno korzystanie z jej usług jest w Polsce legalne? Sprawdźmy!

Bukmacher eToto. Jest legalny czy nie?
Bukmacher eToto. Jest legalny czy nie?

Bukmacher eToto

Marka eToto powstała w 2011 roku. Początkowo oferowała zakłady wzajemne w punktach stacjonarnych na terytorium całego naszego kraju. W 2014 roku Ministerstwo Finansów udzieliło firmie koncesji, na mocy której może ona oferować swoim klientom obstawianie meczów przez internet.

Licencja eToto jest ważna przez okres sześciu lat, podobnie jak każdego innego bukmachera. Władze firmy mogą jednak w każdej chwili przedłużyć zgodę na prowadzenie działalności na kolejny taki sam okres.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy eToto jest legalne?

Gracze często zastanawiają się nad legalnością danego podmiotu. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że w Polsce nie brakuje zagranicznych stron internetowych, które działają niezgodnie z prawem i narażają klientów na konsekwencje prawne. Jak to wygląda w przypadku eToto? Należy uspokoić, ze jest to portal, który działa jak najbardziej zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. Korzystanie z jego usług nie jest zatem w żaden sposób zabronione. Oczywiście, pod warunkiem, iż mamy ukończone 18 lat, a podane przez nas dane przy rejestracji pokrywają się z rzeczywistością!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawiać mecze w eToto?

Do obstawiania rezultatów wydarzeń sportowych nie potrzeba w przypadku eToto niczego szczególnego. Najważniejsze, to bycie zarejestrowanym użytkownikiem. Procesu rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie bukmachera, czyli www.eToto.pl. Jak długo trwa zakładanie konta i czy podawane przez nas dane są tam bezpieczne? Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z polską, legalną firmą – nie mamy się czego obawiać! Pamiętajcie, że nawet wysyłanie skanu dokumentu tożsamości nie jest w tym przypadku żadną niecodzienną sytuacją.

Bukmacher eToto posiada w swojej ofercie bardzo dużą liczbę zakładów. Typować można tutaj zarówno tradycyjnie, jak i Live. Obstawianie meczów na żywo odbywa się bardzo płynnie, a dzięki prostemu interfejsowi wszystko jest na tyle przejrzyste, że poradzi sobie z tym nawet początkujący.

Obstawianie w eToto
Obstawianie w eToto

eToto warto zakładać konto?

Firma eToto nie jest największą w naszym kraju, a wręcz przeciwnie. Ma to swoje wady, ale z pewnością znajdzie się także sporo zalet. Przede wszystkim – bardzo szybko reaguje się na nasze problemy i traktowani jesteśmy znacznie lepiej, niż w przypadku dużych marek zatrudniających tysiące pracowników. Warto także wziąć pod uwagę, że mali bukmacherzy oferują zazwyczaj znacznie ciekawsze i lepsze promocje bukmacherskie. Wszystko dlatego, że nie wydają dużych sum na reklamy, sponsoring drużyn sportowych i tym podobne.

Wybranie eToto ma swoje uzasadnienie i to naprawdę nie tylko w przypadku zupełnie początkujących. Kursy u tego bukmachera są niekiedy bardzo dobre, a wtedy postanowi skorzystać z nich nawet ten, który z obstawianiem ma do czynienia od wielu lat.

Opinie klientów o eToto

Jakie są opinie w internecie na temat eToto? Dość różne, ale taka sytuacja ma miejsce w przypadku każdego bukmachera. Powód jest prosty – każdy z nas ma inne wymagania. Niektórym zależy na podstawowych funkcjach, a innym – głównie na innowacyjnych rozwiązaniach. Każdy na swój sposób ma rację, ale nie do końca jesteśmy przekonani, czy czytanie komentarzy w internecie na temat firm bukmacherskich ma jakikolwiek sens. Szczególnie, że przejrzenie oferty wcale nie wymaga rejestracji. Może warto zatem poświęcić kilka minut i po prostu na własnej skórze przekonać się o tym, co oferuje eToto?

Opisywany bukmacher organizuje pokaźną liczbę konkursów i przyznaje graczom za aktywność spore bonusy czy freebety. W tej kwestii nie można mu nic zarzucić, bo trzeba przyznać, że mało która duża firma oferuje tak wiele, co eToto. Niestety, nieco gorzej jest z metodami płatności – wśród nich są tylko te najbardziej podstawowe, a więc przelewy ekspresowe i płatności kartą.

Minusem eToto jest to, że nie ma w jego ofercie zakładki Wirtualne Sporty. Jest za to dobrze sprawująca się wersja mobilna na smartfony, która posiada taką samą funkcjonalność, co jej standardowa odmiana. Pewne jest to, że zarządzający tym bukmacherem robią, co tylko się da, by przygotować dla graczy dobrą ofertę. Bez dwóch zdań nie warto czytać opinii na temat tej strony sprzed roku czy tym bardziej dwóch. Oferta jest bowiem na bieżąco odświeżana i poprawiana.

Zakłady Bukmacherskie eToto
Zakłady Bukmacherskie eToto

eToto legalny czy nie?

Odpowiedzmy na to pytanie raz na zawsze: dokonanie rejestracji w eToto oraz obstawianie w nim meczów jest jak najbardziej legalne! Nie musimy obawiać się o konsekwencje naszych działań na stronie tego bukmachera, gdyż posiada on wszelkie niezbędne zgody do prowadzenia działalności!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button