Bonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce

Polscy legalni bukmacherzy oferują ciekawe pakiety startowe dla nowych graczy, w których zwiększają depozyt. Jednak można liczyć, u niektórych operatorów na darmowe bonusy na start i to bez depozytu.

Promocje od Polskich bukmacherów na start

Promocje od Polskich bukmacherów na start

Forbet: Łącznie za trzy wpłaty można otrzymać 1200 PLN bonusu

Bukmacher Forbet zwiększa depozyty dla swoich graczy. Za trzy pierwsze wpłaty przyznaje bonusy. Chcąc je otrzymać należy się spieszyć, ponieważ ta akcja promocyjna trwa do 30.06.2019 do godziny 23:59.

Bukmacher oferuje bonus w wysokości 100% dla gracza, który dokona pierwszego depozytu. Przy drugiej wpłacie będzie to 75%, zaś trzeciej 50%.

Minimalna stawka depozytu to 20 PLN.

Maksymalnie za każdą wpłatę można otrzymać bonus w wysokości 400 PLN. Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 PLN bonusu!

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus za rejestrację. Wystarczy założyć konto i poprawnie przyjeść proces rejestracji, a w zamian bukmacher przyzna freebet w wysokości 20 PLN na grę. Bonus trafi na konto w postaci punktów FKP, które można w pełni wykorzystać na grę.

Dodatkowo pierwszy zakład po dokonaniu depozytu jest bez ryzyka. Można dokonać zawarcia kuponu i w razie przegranej otrzymać zwrot od bukmachera.

Poza tym na Twoje konto może trafić bonus do 1000 PLN. Po dokonaniu wpłaty, należy dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na przestrzeni jednego miesiąca. Na kuponie muszą wówczas znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90. Po spełnieniu tych punktów bukmacher przyzna Ci równowartość depozytu! Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totolotek: Bonus bez wpłaty 20 PLN i bonus 100% za depozyt

Bukmacher Totolotek to jest jeden z bukmacherów, którzy przyznają bonus dla nowych graczy bez dokonania wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowej gotówki na grę u tego operatora.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus w wysokości 100% dokonanej wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN. Mówiąc dokładnie wpłacając 800 PLN na grę, druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie bonusu.

Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher Etoto przyznaje bonus w wysokości 20 PLN na grę u siebie za założenie konta i to bez dokonania wpłaty.

Poza tym ten operator zwiększa dwa pierwsze depozyty dla swoich graczy:

  • za dokonanie pierwszej wpłaty można liczyć na bonus w wysokości do 200%, do kwoty 100 PLN
  • przy drugiej wpłacie operator przyznaje bonus 100% do kwoty 900 PLN

Można liczyć na dodatkowy freebet w wysokości 20 PLN. Pod warunkiem, że druga wpłata nie była mniejsza niż 40 PLN.

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet dla nowych graczy oferuje freebet w wysokosci 10- PLN i to bez dokonania żadnego depozytu. Wystarczy przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian operator bonus w wysokości 10 PLN.

Chcąc zagrać tym bonusem należy pamiętać, że musi być to kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole pojawi się opcja „10 PLN TOTALBET Freebet”, trzeba ją zaznaczyć, żeby grać środkami bonusowymi.

Tak trzeba zaznaczyć, aby grać freebetem

Poza tym operator zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, w bukmacher TOTALBet, który przyzna równowartość depozytu, np. przy płacie za 400 PLN, drugie tyle będzie to w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close