Bonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce

Polscy legalni bukmacherzy oferują ciekawe pakiety startowe dla nowych graczy, w których zwiększają depozyt. Jednak można liczyć, u niektórych operatorów na darmowe bonusy na start i to bez depozytu.

Promocje od Polskich bukmacherów na start

STS bonus bez depozytu – 29 PLN dla nowych i nie tylko!

Bukmacher STS to najbardziej znany portal do obstawiania w naszym kraju. Trudno się dziwić, że to właśnie u niego znajdziecie jeden z najciekawszych bonusów bez depozytu, jaki jest dostępny na naszym rynku.

STS bonus bez depozytu otrzymać można od razu po założeniu darmowego konta typerskiego. Rejestracji dokonuje się w kilka chwil, a kod promocyjny na start to „BETONLINE”.

Co bardzo ważne – tylko kod promocyjny pozwala na odebranie bonusu bez wpłaty. Jakby tego było mało, można dzięki niemu zgarnąć standardową premię za pierwszy przelew – w tym przypadku jest to nawet 1200 PLN!

Jak wpisuje się kod w STS, a tym samym odbiera bonus bez depozytu? Poniżej znajdziecie specjalny poradnik wideo:

Betclic – cashback dla nowo zarejestrowanych!

Bukmacher legalny Betclic, jak przystało na zagraniczną firmę, oferuje coś zupełnie innego od tego, co można znaleźć na innych stronach do obstawiania.

Tylko teraz z kodem promocyjnym „KOD550” w Betclic do odebrania jest specjalny cashback, czyli zwrot w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu bukmacherskiego.

W ramach promocji powitalnej do zgarnięcia jest aż 550 złotych lub mniej – wszystko zależy od stawki, jaką postanowimy wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych w pierwszym zagranym zakładzie po rejestracji.

Betclic bonus powitalny EKSTRA! Kod na 550 złotych zamiast standardowej oferty!
Betclic bonus powitalny EKSTRA! Kod na 550 złotych zamiast standardowej oferty!

Betfan – największy bonus w Polsce. 3000 złotych plus ekstra dodatek 100 PLN!

Betfan bukmacher na ten moment oferuje najwięcej w Polsce i chyba trudno spodziewać się sytuacji, w której mogłoby się to zmienić. Ile dokładnie można zyskać w przypadku tej marki?

W chwili obecnej Betfan bonus powitalny to nawet 3000 złotych. A jakby tego było mało, na start dodatkowo zgarnąć można zakład bez ryzyka w wysokości 100 PLN.

Czy jest na stronie Betfan jakiś kod promocyjny? Tak, ale bardzo łatwo go zapamiętać, gdyż po prostu brzmi… BETONLINE.

Tylko przy zakładaniu konta można podać kod na specjalny bonus. Betfan, oczywiście, działa w naszym kraju całkowicie legalnie!

betfan obstawianie meczów bez podatku
Jak obstawiać legalnie bez podatku w Betfan?

Promocje od polskich bukmacherów na start – co daje Forbet na start?

Bukmacher Forbet zwiększa depozyty dla swoich graczy. Za trzy pierwsze wpłaty przyznaje bonusy. Oferta dostępna jest regularnie dla każdego, kto jeszcze nie posiada konta na tej stronie internetowej.

Przypominamy, że w Forbet dostępny jest kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i może być wpisany jedynie przy zakładaniu konta. Specjalne oferty to prawdziwe oczko w głowie typerów – warto regularnie ich szukać!

Bukmacher oferuje bonus w wysokości 100% dla gracza, który dokona pierwszego depozytu. Przy drugiej wpłacie będzie to 75%, zaś trzeciej 50%.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minimalna stawka depozytu to 20 PLN.

Łącznie do zdobycia jest w Forbet nawet 2000 złotych. Te dodatkowe pieniądze można wykorzystać na obstawianie meczów online – zarówno na stronie internetowej WWW, jak i w aplikacji mobilnej.

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus za rejestrację. Wystarczy założyć konto i poprawnie przyjeść proces rejestracji, a w zamian bukmacher przyzna freebet w wysokości 20 PLN na grę. Bonus trafi na konto w postaci punktów FKP, które można w pełni wykorzystać na grę.

Dodatkowo pierwszy zakład po dokonaniu depozytu jest bez ryzyka. Można dokonać zawarcia kuponu i w razie przegranej otrzymać zwrot od bukmachera.

Uwaga! Tylko przy rejestracji można podać kod promocyjny w Fortunie! Słowo „BETONLINE” wpisuje się w jedną z rubryk. Można obejrzeć poniższy filmik, by dowiedzieć się szczegółów:

Poza tym na Twoje konto może trafić bonus do 1000 PLN. Po dokonaniu wpłaty, należy dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na przestrzeni jednego miesiąca.

Na kuponie muszą wówczas znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90. Po spełnieniu tych punktów bukmacher przyzna Ci równowartość depozytu! Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totolotek: Bonus bez wpłaty 20 PLN i bonus 100% za depozyt

Bukmacher Totolotek to jest jeden z bukmacherów, którzy przyznają bonus dla nowych graczy bez dokonania wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowej gotówki na grę u tego operatora.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus w wysokości 100% dokonanej wpłaty. Maksymalnie do 1000 PLN. Mówiąc dokładnie wpłacając 800 PLN na grę, druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie bonusu.

Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

Etoto: Jedyny w Polsce bonus 200% za jeden przelew!

Bukmacher Etoto przyznaje bonus, jakiego nie można znaleźć u innego bukmachera w naszym kraju. Do zdobycia jest u niego aż 200% wartości pierwszego przelewu i to aż do kwoty 200 złotych!

Dostępny w Etoto bonus powitalny pozwala zamienić 100 złotych aż na 300 zł na obstawianie!

Oferta jest dostępna regularnie, ale trzeba mieć na uwadze, że bonus w każdej chwili może ulec zmianie. Zawsze dobrze jest być na bieżąco z tym, co dzieje się u bukmacherów. Na naszej stronie zawsze staramy się przedstawiać możliwie jak najświeższe oferty specjalne.

Etoto bonus dla nowych graczy
Etoto bonus dla nowych graczy

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet dla nowych graczy oferuje freebet w wysokosci 10- PLN i to bez dokonania żadnego depozytu. Wystarczy przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian operator bonus w wysokości 10 PLN.

Chcąc zagrać tym bonusem należy pamiętać, że musi być to kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole pojawi się opcja „10 PLN TOTALBET Freebet”, trzeba ją zaznaczyć, żeby grać środkami bonusowymi.

Tak trzeba zaznaczyć, aby grać freebetem

Poza tym operator zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, w bukmacher TOTALBet, który przyzna równowartość depozytu, np. przy płacie za 400 PLN, drugie tyle będzie to w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button