Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów od bukmachera STS. Pula nagród 5000 PLN.

11 grudnia zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Bayernem Monachium, a Tottenhamem w ramach szóstej olejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji legalny bukmacher STS przewidział promocję z łączną pulą nagród 5000 PLN.

Bonus od bukmachera na Ligę Mistrzów.

Bonus od bukmachera na Ligę Mistrzów.

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja dostępna jest graczom do 11 grudnia do godz. 21:00. Jednak gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon SOLO, na którym będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej na dokładny rezultat pojedynku pomiędzy Bayernem Monachium z Tottenhamem w ramach VI szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zapowiada się na pewno ciekawe starcie, ponieważ pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Bawarczyków 7-2.

polski bukmacher betfan online bonus
Legalny bukmacher Betfan online darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS wymaga, żeby każdy kupon promocyjny został zagrany za dokładną kwotę 10 PLN. Należy jednak wiedzieć, ze wszystkie zakłady zwarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Pula nagród tej promocji to 5000 PLN. Ta wartość zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki oraz zakład musiał zostać rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, ze każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać pięć kuponów.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Popularny w Polsce legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom na start chociażby freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tych bonusów wystarczy, że gracz wpisze jedynie kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button