Jak wygrywać u bukmachera? Najlepsze systemy bukmacherskie 2020

Gracze często szukają odpowiedzi na pytanie, jakie są najlepsze systemy bukmacherskie. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście istnieje sposób na to, by zawsze wygrywać i ograć buka!

Jak wygrywać u bukmachera? Najlepsze systemy bukmacherskie 2020
Jak wygrywać u bukmachera? Najlepsze systemy bukmacherskie 2020

Cel: ograć bukmachera!

Nikt nie gra u bukmachera po to, by stracić pieniądze. To dość oczywiste i chyba dlatego żadnej osoby nie powinno dziwić to, że wszystko na temat tego jak ograć buka jest chętnie czytane przez graczy.

Aby skutecznie obstawiać mecze, w pierwszej kolejności potrzebne jest nam konto bukmacherskie. Jeżeli już je posiadamy, możemy śmiało przejść do eksperymentowania z typami. Inaczej nazwać tego nie można: skuteczny system bukmacherski ma przynosić zyski, ale nikt nie powiedział, że o wszystkim można dowiedzieć się z sieci.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy cel mówiący o przechytrzeniu bukmachera jest możliwy do zrealizowania? Jak najbardziej, ale nie jest to coś, co byłoby zarezerowane dla wszystkich. Do regularnego wygrywania potrzebujemy czegoś więcej, niż tylko środków na koncie. Niezwykle ważna jest chociażby cierpliwość, a to cecha, o którą w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko.

Co zrobić, by wygrywać pieniądze u bukmachera?

Każdy z nas na pewno myślał kiedyś, że wygrywanie u bukmachera to prosta sprawa. W końcu chodzi o to, żeby wytypować, kto wygra dany mecz. Owszem, w teorii nic skomplikowanego, ale w praktyce już tak kolorowo nie jest. Na pewno nie zawsze trafialiście to, na co postawiliście, więc nie trzeba wam wiele w tej kwestii tłumaczyć.

Aby wygrywać pieniądze u bukmachera, potrzebujmy odpowiedniej wiedzy na temat sportu, który jest w kręgu naszych zainteresowań. Jeżeli obstawiamy piłkę nożną czy tenis, żaden zawodnik nie powinien być dla nas czystą kartką. Dobrze jest dużo czytać, śledzić statystyki, a nawet sprawdzać plotki na pewne tematy, które mogą mieć wpływ na to, co wydarzy się na placu gry.

Musimy mieć na uwadze, że sukces bukmacherski nie przychodzi od razu. Potrzebna jest do niego determinacja. Kto myśli o tym, że istnieje 100% skuteczny system bukmacherski, przegrywa już w zasadzie na starcie, bo próbuje iść na skróty, zamiast poznać wszystko od podszewki.

obstawianie systemem u bukmachera
obstawianie systemem u bukmachera

Ile można zarobić u bukmachera, korzystając z systemów?

W internecie na temat systemów znajdziemy bardzo wiele informacji. Większość z nich jest wyssana z palca. Jeżeli uwierzycie w to, że każdy może dzięki „jednej prostej metodzie” zarabiać po kilka tysięcy złotych w ciągu miesiąca, bardzo szybko rzeczywistość sprawdzi was na ziemię.

Realne zarobki w bukmacherce zależne są od tego, na jakie stawki gramy. Nie znaczy to jednak, że wystarcza obstawiać 1000 złotych w każdym kuponie, by zostać milionerem. Chodzi głownie o to, by grać za takie kwoty, których strata nie wpłynie szczególnie na nasze codzienne życie. Sukcesywnie powiększając swój budżet, można zwiększać pewne „progi tolerancji”, a tym samym dawać sobie szansę na zdobywanie pokaźniejszych zysków.

Jakim systemem grają zawodowi typerzy?

Zawodowy typer to już w zasadzie coś jak miejska legenda. Oczywiście, że takie osoby istnieją, ale nie jest na pewno tak, iż każda z nich przez cały dzień zajmuje się rozrywkami, by poświęcić 10 minut dziennie na „pracę”. Absolutnie nie ma dowodu na to, by którykolwiek z zawodowców grał systemem gwarantującym 100% wygranych. Gdyby nawet tak było, nie ma szans, by z kimkolwiek podzielił się taką wiedzą.

najlepsze systemy typerskie
najlepsze systemy typerskie

Systemy bukmacherskie dla początkujących wydają się być atrakcyjne, ale profesjonalistom wcale głowy nie zaprzątają. Każdy, kto bukmacherka traktuje jako źródło utrzymania, zdaje sobie sprawę, że do zwycięstwa potrzebuje cierpliwości, konsekwencji i odpowiedniej wiedzy. „Magiczne sposoby na wygrywanie” to tylko mit.

Progresja daje zawsze zarobić, a może warto polować na surebety?

Bukmacherka nie towarzyszy nam od dzisiaj, dlatego nic dziwnego, że w ciągu tych parudziesięciu ładnych lat miały miejsce trendy na różnego rodzaju systemy bukmacherskie. Najpopularniejszym wydaje się być progresja. Co co takiego jest i czy rzeczywiście to recepta na sukces?

W profesji chodzi o to, by grać ciągle na remisy w meczach konkretnego zespołu. Założenie tego sytemu jest proste: prędzej czy później każdy remisuje, więc trzeba to wykorzystać. Teoretycznie wszystko się zgadza, jednak trzeba pamiętać o tym, że długie serie zdarzają się wszystkim, a w progresji musimy cały czas dwukrotnie zwiększać stawkę, gdy nie uda nam się wygrać. W ten sposób zapewniamy sobie zysk w sytuacji, gdy w końcu trafimy. Gdybyśmy zawsze grali za 2 złote, ostatecznie nie wyszlibyśmy na swoje.

Największą wadą progresji jest to, że zakłada błędnie, iż remis „musi” mieć miejsce, a wcale nie jest to żadna reguła. Kolejna rzecz to potencjalne zyski: jeżeli gramy przez miesiąc czy dwa na remis i w końcu nam on wchodzi, zarabiamy niewspółmiernie do naszego zaangażowania.

Zakładanie konta z bonusem bez depozytu na www.STS.pl. ZOBACZ VIDEO:

Popularne swego czasu były również surebety. To zakłady, w których wykorzystujemy różnice kursowe tak, aby w każdym przypadku zarobić. U jednego bukmachera gramy na zwycięstwo drużyny X, a u drugiego – na Y. Jeżeli tylko notowania odpowiednio się od siebie różnią, nie powinniśmy wyjść na minus.

Tutaj też, niestety, mamy kilka „ale”. Przede wszystkim: surebetów jest coraz mniej, bo bukmacherzy dokładnie tego pilnują. Po drugie, podatek bukmacherki nie pozwala zawsze wychodzić na plus w tego typu przypadkach. No i po trzecie wreszcie, grając w ten sposób na dłuższą metę, narażamy się na limit ze strony bukmachera.

Konto u bukmachera STS? Dla nowych klientów 29 PLN bez depozytu!

Najlepszym sposobem na wypróbowanie konkretnych systemów oraz szukanie swoich własnych jest praktykowanie. Aby rozpocząć obstawianie, musimy mieć konto na stronie, która oferuje zakłady online. Na ten moment najpopularniejsza z nich to portal www.STS.pl.

Nowo zarejestrowani w STS mogą liczyć nawet na 29 PLN bez depozytu, czyli bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Do skorzystania z tej oferty potrzebny jest tylko odpowiedni kod promocyjnyBETONLINE„, który można wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Kolejne profity w premii powitalnej od STS to nawet 1200 PLN przy pierwszym depozycie oraz 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na STS Betgames. Jak widać, można tutaj znaleźć coś dla siebie, nawet jeśli zamiast sportu chcemy obstawiać coś zupełnie innego.

STS kod darmowy bonus 2020
STS kod darmowy bonus 2020

Jaki system bukmacherski wybrać, by tego nie żałować?

Przeczytaliście pewnie już o wielu systemach i pewnie jeszcze o wielu usłyszycie. Trzeba jeszcze jednak zadać sobie pytanie: który z nich najlepiej wybrać. Odpowiadamy: żaden!

Na dłuższą metę nie sprawdza się żaden system, a już na pewno w realnym świecie nie ma takiego, który dałby satysfakcjonujące zyski. Graczom radzimy przede wszystkim szukać własnych metod – ale nie na „pewne zarabianie”, a na wygrywanie możliwie jak najczęściej. Może z pomocą piłki nożnej, a może zakładów na liczbę setów w siatkówce? Tutaj jest pełna dowolność, a dostępnych wariantów – niekończenie wiele.

Odradzamy korzystanie z typów dnia, które rzekomo mają dawać zysk bez względu na okoliczności. Pewniaki z internetu to łatwa droga do tego, by popaść w totalne lenistwo. Można czytać, co inni sądzą na temat konkretnych meczów, ale nie ma zakładać, że ktoś ma dostęp do lepszych danych niż my. Wszyscy w sieci znajdziemy dokładnie te same informacje i statystyki – trzeba tylko nauczyć się z nich korzystać.

obstawianie meczów systemem
obstawianie meczów systemem

Świat, w którym istnieje skuteczny system bukmacherski byłby znakomitym miejscem, ale bądźmy poważni, takie coś nigdy nie będzie miało miejsca. Jeżeli poważnie traktujemy bukmacherkę i chcemy dzięki niej zarabiać, musimy myśleć jak profesjonaliści. A oni na pewno nie czekają na pewniaki z internetu czy złoty sposób zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Przestrzegamy również przed korzystaniem ze stron z płatnymi pewniakami. Nie tylko nie dają nam one gwarancji zysku, ale jeszcze postoimy przez nie dodatkowe koszty, przez co wychodzenie na plus jest jeszcze trudniejsze.

A jakie wy macie metody na to, by częściej u bukmachera wygrywać, niż na odwrót? Dajcie nam znać – może dzięki wam ktoś nie popełni błędu, który będzie go sporo kosztował?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button