Profesjonalne typy bukmacherskie

Profesjonalne typy bukmacherskie to propozycja nie tylko dla początkujących. Sprawdzamy, czy korzystanie z nich zawsze przynosi zysk i jakich błędów należy się wystrzegać, by pomóc sobie w obstawianiu zamiast zaszkodzić. 

Profesjonalne typy bukmacherskie
Profesjonalne typy bukmacherskie

Skuteczne obstawianie u bukmachera

Obstawianie wydarzeń sportowych od dawna nie było tak popularne w naszym kraju, jak ma to miejsce obecnie. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom, które umożliwiają nam wygodne stawianie kuponów bez konieczności szukania punktów stacjonarnych czy przechodzenia przez wieloetapowe rejestracje konta. 

Jeżeli chcemy stawiać zakłady online, możemy to robić z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. W przypadku wszystkich dostępnych w Polsce legalnych bukmacherów możemy używać aplikacji mobilnej, dzięki której komfortowo da się grać nawet w telefonie czy tablecie.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy ma swoją własną metodę obstawiania. Jedni posiłkują się typami z internetu, natomiast inni decydują się na samodzielną analizę. Na pewno każda ze stron ma swoje racje i trudno ją przekonać do zmiany swoich przekonań i przyzwyczajeń. Tym, którzy jeszcze nie znają tego pojęcia, chcieli przedstawić dzisiaj czym są i jak działają profesjonalne typy bukmacherskie

Typy na każdy dzień. Gdzie pewniaki w internecie?

Nietrudno obecnie znaleźć w sieci pewniaki dnia, typy na każdy dzień i tak dalej, i tak dalej. Stron dla fanów obstawiania powstało sporo i będzie ich na pewno jeszcze więcej. Problem w tym, że nie wszystkie z nich rzeczywiście oferują propozycje godne uwagi. A te naprawdę profesjonalne znaleźć jest bardzo trudno. 

Co określa się mianem profesjonalnych typów bukmacherskich? To wszystkie propozycje tego, co obstawiać, które publikowane są w sieci przez osoby zajmujące się bukmacherką zawodowo. Nie chodzi zatem o typerów-amatorów, a doświadczonych wyjadaczy mogących pochwalić się bardzo wysokimi, regularnymi zarobkami.

Dzisiejszy internet to nie tylko mnóstwo możliwości, ale również wiele pułapek. Trzeba mieć świadomość, że nie każdy online chce nam pomóc, natomiast muszą z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, iż stron bazujących na oszustwie jest znacznie więcej od tych w stu procentach uczciwych. 

Betfan oferta bukmachera
Betfan oferta bukmachera

Profesjonalne typy bukmacherskie. Co trzeba wiedzieć?

Na co musimy zwrócić uwagę, by znaleźć rzeczywiście profesjonalne typy bukmacherskie, a nie tylko jaką ich marną podróbkę? Przygotowaliśmy kilka rad, które warto mieć w pamięci. Chociaż prawdopodobnie przydadzą się głównie początkującym, jesteśmy przekonani, iż ci nieco bardziej obyci w temacie także znajdą coś dla siebie. 

  • Nigdy nie ufajmy stronom, które już na wstępie każą sobie płacić za dostęp do typów! Ktoś może chcieć ukrywać swoje pewniaki, ale w takich okolicznościach powinien przynajmniej przygotować okres próbny za darmo.
  • Im dłuższa historia zamieszczanych typów na stronie czy blogu, tym lepiej. Możemy dzięki niej sprawdzać, jak dana osoba radziła sobie w przeszłości. 
  • Starajmy się nie wierzyć nikomu na słowo. Weryfikujmy, czy informacje zamieszczane w konkretnej analizie mają cokolwiek wspólnego z prawdą! Róbmy tak przynajmniej do momentu, gdy nabierzemy zaufania do danego typera
  • Historia pokazuje, że wszelkie strony „VIP”, „Premium” i tym podobne to oszustwa! 
  • Niekoniecznie profesjonalnie wyglądająca strona musi dawać dobre typy. Pamiętajmy, że dobry typer nie jest zobowiązany do posiadania wiedzy na temat zakładania portali WWW. Dla nas i dla niego najważniejsze jest skuteczne obstawianie – wizualne aspekty można nieco pominąć 

Darmowe typy bukmacherskie dla każdego

Mimo że istnieją na pewno dość dobre strony z pewniakami, za dostęp do których trzeba zapłacić, zdecydowanie lepszą propozycją wydają się darmowe typy bukmacherskie. Nie musimy wydawać ani złotówki, by zapoznać się z analizą danego meczu, a więc to co zarobimy, od razu jest nasze (nie potrzebujemy odliczać od wygranych miesięcznego abonamentu itp.). 

Znany portal bukmacherski Betonline
Znany portal bukmacherski Betonline

Jeżeli wpadnie nam w oko jakaś strona z typami za darmo, przede wszystkim sprawdźmy opinie na jej temat. Żaden portal nie będzie mógł pochwalić się pozytywami od góry do dołu, ale z reguły im dłużej działająca strona, tym większa szansa na to, że zaspokoi nasze bukmacherskie potrzeby. Nie bez znaczenia są też statystyki typów. Najlepsze serwisy nie ukrywają procentowych wartości – ich użytkownicy zdają sobie sprawę, że nawet najlepszym zdarzają się gorsze chwile, a na świecie nie ma takiej osoby, która wygrywałaby każdy postawiony przez siebie kupon. 

Przykładem godnej zaufania strony, gdzie typy zamieszczane są bezpłatnie, a do dyspozycji użytkowników oddaje się wiele statystyk, gotowych kuponów oraz konkursów z nagrodami, jest portal Betonline. To jeden z najstarszych serwisów typerskich w naszym kraju. Znajdziemy w nim też forum bukmacherskie, w którym można porozmawiać z innymi graczami o swoich spostrzeżeniach dotyczących świata sportu, ale i nie tylko. 

Oczywiście, nie można oczekiwać, że profesjonalne typy bukmacherskie dadzą nam łatwy zarobek każdego dnia. Ba, zdarzą się na pewno takie miesiące, gdy będziemy na minusie. Dlaczego tak się dzieje? Zawodowcy coraz rzadziej grają pre-match, natomiast częściej decydują się na stawienie LIVE. W tym drugim przypadku zamieszczanie typów w sieci byłoby ciężkie. Tym bardziej, iż rozstrzygnięcia niektórych typów to kwestia minuty czy dwóch (zakłady na gemy w tenisie czy następny rzut rożny w piłce nożnej). 

Obstawianie w STS
Obstawianie w STS

Typy bukmacherskie z internetu. Gdzie są najlepsze?

Mimo że typy bukmacherskie z internetu potrafią ułatwić życie, zawsze musimy przede wszystkim przestrzegać własnych zasadach obstawiania. Uczmy się analizy, czytajmy na temat konkretnych dyscyplin, a prędzej czy poźniej zaczniemy osiągać sukces takiego, jakiego oczekujemy. 

Kiedy mamy już swoje pewniaki dnia, pozostaje dylemat gdzie je obstawić. Wybór nie dla wszystkich jest łatwy, dlatego przygotowaliśmy rozpiskę ciekawych ofert specjalnych, jakie można teraz odebrać u legalnych bukmacherów w Polsce! 

Bonus bez depozytu na obstawianie. STS daje 29 PLN!

Najpopularniejszym bonusem na start może na ten moment pochwalić się strona www.STS.pl. Jeżeli założycie na niej konto z kodem promocyjnym „BETONLINE”, na wasze konto trafi 29 PLN w formie bonusu bez depozytu. Tego typu prezent jest niezwykle pożądany przez graczy – można dzięki postawić kupon bez wydawania własnych pieniędzy. 

Aby sprawdzić, jak wygląda w praktyce rejestracja konta z bonusem na www.STS.pl, wystarczy obejrzeć materiał wideo w formie poradnika: 

Na bonusie bez depozytu się nie kończy. Pierwsza wpłata do bukmachera pozwala na zdobycie do 1200 złotych jako bonus 100%, natomiast na STS Betgames (legalne karty online) przygotowano ubezpieczony zakład w wysokości 20 PLN. 

Strona internetowa www.STS.pl może pochwalić się ogromnym wyborem zakładów nie tylko na sport, ale także wirtualne dyscypliny, karty (między innymi legalny poker) oraz wyścigi konne czy rywalizację psów. Nie można też zapominać o tym, że bukmacher STS uruchomił dziale E-sport, gdzie wszyscy zainteresowani tematyką powinni znaleźć coś dla siebie. 

Betfan bez podatku + 3100 PLN na start!

Jakie jeszcze bonusy i gdzie konkretnie można odebrać? Lista jest bardzo długa, a wybranie tych najciekawszych niekoniecznie jest zadaniem łatwym. Nie zmienia to zupełnie faktu, że po opisaniu oferty STS nie można także zupełnie pominąć chociażby tego, co proponuje portal www.Betfan.pl

Bukmacher legalny Betfan to nadal na polskim rynku nowość. Sporo osób go nie zna, a tymczasem to jedyna marka, która umożliwia obstawianie meczów bez podatku przez cały rok. Jakby tego było mało, na dobry początek można tutaj zdobyć ponad 3000 PLN! 

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

O ile w STS przy pierwszej wpłacie do zdobycia było maksymalnie 1200 PLN, w przypadku Betfan za swoje pierwsze wpłaty możemy zainkasować nawet 3000 PLN! Warto też wspomnieć o fakcie, że nowi klienci mogą przy rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i na dobry początek otrzymać 100 PLN jako zakład bez ryzyka na dowolne zdarzenie z oferty bukmacherskiej na www.Betfan.pl

Betclic kod promocyjny KOD550 – cashback 550 złotych!

Dla testujących nowe strony z typami bukmacherskimi może okazać się przydatny cashback Betclic. Portal www.Betclic.pl umożliwia zdobycie nawet 550 złotych zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

Nie ma w tym nic skomplikowanego: stawiamy zakład na co tylko chcemy, a gdy nie uda nam się wygrać, dostajemy z powrotem zainwestowane pieniądze. Z kodem promocyjnym „KOD550” jest to nawet 550 złotych. 

Uwaga! Jeżeli na www.Betclic.pl nie wpiszemy kodu „KOD550”, nie będziemy mogli otrzymać cashbacku w wysokości 550 złotych. To bardzo istotna wiadomość! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button