Zakłady bez ryzyka – co to takiego?

Jest to jedna z najbardziej popularnych promocji oferowanych przez podmioty hazardowe. Czym cechuje się zakład bez ryzyka? Gdzie można otrzymać takie bonusy? Dlaczego warto w tym celu wybrać STS albo Fortunę? Czas odkryć najważniejsze karty w tym temacie!

Zakłady bez ryzyka - co to takiego

Zakład bez ryzyka: na czym polega?

Popularność takiej promocji nie jest przypadkowa. Warto wiedzieć, że zakład bez ryzyka to znakomity bonus, na którym… tak naprawdę nie możesz nic stracić. Z czego to jednak wynika w praktyce? Załóżmy, że masz zamiar postawić na piątkowe spotkanie PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom i Legią Warszawa. Faworytami są goście. Uważasz, że obstawianie meczy na ekipy potencjalnie mocniejsze jest dobrym wyborem? Chcesz zatem zagrać na klub ze stolicy naszego kraju? Jeśli wygrasz, to super. Kasa jest Twoja. A jak przegrasz zakład bez ryzyka, to nic nie tracisz. Jest to zatem taki bonus, na którym można wyłącznie zyskać. Nie ma zaś opcji, aby cokolwiek wtopić. Nie może zatem dziwić, że coraz więcej podmiotów hazardowych oferuje takie właśnie rozwiązania. Konkurencja na rynku zakładów wzajemnych jest z roku na rok kalendarzowy coraz większa. Klienci wybierają zaś w pierwszej kolejności te podmioty hazardowe, które są nie tylko legalne, ale także i hojne. A takie promocje, jak zakład bez ryzyka, są zaś szczególnie dobrze oceniane przez zainteresowanych tym zagadnieniem graczy.

Jaki zakład bez ryzyka oferuje STS?

Ten podmiot hazardowy jest przez wielu uważany za najlepszy na terenie naszego kraju. Masz zamiar założyć tam konto? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Zarówno stacjonarnie, jak i online. Coraz więcej osób woli typować w sieci, bo jest szybciej i zarazem wygodniej. Warto zauważyć, że STS oferuje także znakomite bonusy bukmacherskie. Jest to zaś m.in. właśnie zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jak natomiast skorzystać z tej promocji w praktyce? Pierwszym krokiem powinno być założenie konta bukmacherskiego. W czasie wykonywania tego zadania musisz wpisać odpowiedni kod promocyjny. Często wyświetla się on automatycznie. Jeśli jednak tak nie będzie, to wówczas musisz wpisać go ręcznie. Co jeszcze jest tutaj ważne? Wpłacenie depozytu. Na szczęście możesz to zrobić bardzo szybko. W końcu STS to firma bukmacherska oferująca bardzo dużo metod. Dzięki nim można wpłacać i wypłacać pieniądze. Jak to zrobisz, a pieniądze zostaną u Ciebie zaksięgowane, to możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

Na co możesz liczyć w Fortunie?

W tej firmie bukmacherskiej także nie brakuje hojnych opcji. Czy można tam liczyć jednak na takie bonusy, jak zakłady bez ryzyka? Jeśli dokonasz pełnej rejestracji, to otrzymasz od tego podmiotu hazardowego promocję bez depozytu. W kwocie 20 PLN. Najlepsze zaś dopiero przed Tobą. Jak zarejestrujesz się i wpłacisz pieniądze, to możesz liczyć na trzy zakłady tego typu. Na początku czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 100 PLN. To nie koniec. Potem możesz jeszcze zainkasować zakład bez ryzyka do 200 PLN i 300 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button