Betfan czy Betclic – który bukmacher daje fajniejszy bonus?

Obaj ci bukmacherzy to co prawda gracze z nieco mniejszej ligi bukmacherów, bo przecież oboje nie zajmują takich pozycji rankingowych jak STS czy Fortuna, ale z drugiej strony to lepiej dla ciebie – ponieważ tak naprawdę oferowane przez nich bonusy są skierowane do tego sprytniejszego gracza. Jednakże który bukmacher daje fajniejszy bonus? O tym dowiesz się już za chwilę!

betfan vs betclic
Gdzie lepsze bonusy? Betfan czy Betclic?

Darmowe freebety od Betfan

Jednym z najbardziej pożądanych aspektów bonusu powitalnego od betfan jest seria darmowych freebetów o łącznej wartości 30 zł. Na całą tą sumę składa się aż 15 darmowych zakładów po 2 polskie złote każdy. Co dodatkowo ciekawe, to ten betfan bonus możesz z powodzeniem wykorzystać nawet na e-sport, czy wirtualne sporty – niekoniecznie muszą to być normalne zakłady.

Po pierwszym depozycie otrzymasz 5 zakładów na wirtualne sporty o wartości 2 złotych. Pamiętaj jednak o tym, że kurs nie może być tu niższy niż 2,50. Po drugiej wpłacie otrzymasz 5 darmowych zakładów e-sportowych o tej samej wartości. W takim przypadku w promocji mogą brać udział tylko kupony na co najmniej 3 wydarzenia z najniższym kursem równym 1,35 (łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 3,50). Wreszcie, po trzecim depozycie otrzymasz 5 darmowych tradycyjnych zakładów sportowych. W takim przypadku kurs minimalny wynosi 5,00. 

Cashback od Betfan

Kolejna część bonusu na start od Betfan to cashbacki warte łącznie 600 zł. Po pierwszej płatności możesz liczyć na zwrot maksymalnie do 100 zł, przy drugiej do 200 zł, a przy trzeciej zwrot jest nawet do 300 zł. Bardzo wielu graczy przepada za tym bonusem na od Betfan, ponieważ sprawia on, że w razie czego przynajmniej część twoich środków wróci na konto, nawet w przypadku nieudanego zakładu.

Bonus od Betclic

Naturalnie opisaliśmy już bonus od Betfan – czas teraz na ten od Betclic-a! W tym przypadku betclic bonus to nic innego jak cashback aż na 550 zł! Tyle aż bukmacher oferuje ci zwrócić, jeśli nie trafisz swojego kuponu. Pamiętaj jednak o tym, że abyś był objęty tą promocją, musisz wpłacić swój pierwszy depozyt do 550zł. Wtedy też bukmacher wpłaci na nasze konto bonusowe kolejne 550zł, naturalnie umniejszone o podatek 12%. Dodatkowym plusem jest to, że możesz wykorzystać te środki na wszystkie rodzaje zakładów, jakie oferuje Betclic! Naturalnie aby wypłacić później swój bonus z konta promocyjnego musisz nim obrócić czterokrotnie – masz na to tylko 30 dni, więc lepiej się pośpiesz!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550