Zakłady na turnieje esportowe. Gdzie obstawiać?

Tylko w tym roku podczas turniejów esportowych można było zdobyć łącznie aż 100 milionów dolarów. Gdzie można obstawiać w internecie tego typu imprezy i czy jest to w ogóle opłacalne?

Zakłady na turnieje esportowe. Gdzie obstawiać?
Zakłady na turnieje esportowe. Gdzie obstawiać?

Obstawianie zakładów na esport

Obstawianie esportu jest obecnie tematem, który nie schodzi z piedestału. Cały czas sporo osób interesuje się tym tematem i szuka wielu informacji. Wbrew pozorom, sprawa nie jest tak skomplikowana, jak może się niektórym wydawać.

Każda legalna firma bukmacherska w Polsce posiada obecnie w swojej ofercie zakłady na mecze CS:GO oraz innych produkcji. Niektóre marki takie jak chociażby bukmacher Totalbet czy STS przygotowały nawet dla swoich klientów specjalne portale e-sportowe, gdzie można znaleźć statystyki, aktualne zakłady, wyniki na żywo i wiele, wiele więcej.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

E-sport w zakładach bukmacherskich

Obstawianie wyników turniejów esportowych to naprawdę świetna zabawa. I to taka, dzięki której można całkiem nieźle zarobić. Jeżeli zdecydujemy się postawić na drużynę, która na początku imprezy lub w trakcie jej trwania nie będzie należała do faworytów, za każdą wydaną złotówkę będziemy mogli realnie zyskać dziesięć, a nawet i więcej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szanse na dobre typy bukmacherskie na esport nadarzają się niemal codziennie, wszystko to dzięki ekspertom z tej dyscypliny na stronie VirtualBet.pl.

Jeżeli chcecie zacząć poświęcać temu nieco więcej czasu, pamiętajcie, że warto czytać portale branżowe, by być na bieżąco z formą poszczególnych graczy oraz zawirowaniami w drużynach. Nie bez znaczenia jest także nasza wiedza na temat konkretnych gier. Bez niej o sukces może być bardzo trudno.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button