Bonus powitalny eToto. 500 PLN do odebrania!

Nie posiadasz jeszcze konta w eToto? Chcesz dowiedzieć się, jak je założyć i w jaki sposób można otrzymać 500 PLN w formie bonusu powitalnego? Sprawdź, czy obowiązuje obecnie kod promocyjny i jak skorzystać z oferty na start!

Bonus powitalny eToto. 500 PLN do odebrania!
Bonus powitalny eToto. 500 PLN do odebrania!

Bonus powitalny eToto

Firma bukmacherska eToto jest coraz popularniejsza. Obecnie może pochwalić się wieloma tysiącami klientów, którzy grają w niej regularnie. Dzięki dość bogatej ofercie oraz sporej ilości konkursów dla graczy eToto przez wielu traktowany jest jako najlepszy bukmacher legalny w Polsce!

Na tę chwilę eToto każdemu nowemu graczowi oddaje do dyspozycji bonus powitalny w wysokości 500 PLN za pierwszą wpłatę. W jaki sposób można go odebrać? Przede wszystkim nie możesz posiadać konta na www.eToto.pl – tylko nowi gracze mają prawo do odebrania premii!

Jak odebrać bonus u bukmachera?

Chcesz skorzystać z najnowszej promocji powitalnej od eToto? Jeżeli spełniłeś już pierwszy warunek, czyli nie posiadasz jeszcze konta bukmacherskiego, możesz przejść do formularza rejestracyjnego. Co najważniejsze, w tym przypadku żaden kod promocyjny nie jest wymagany!

Zarejestrowanie się w eToto zajmuje maksymalnie 90 sekund – jest to bardzo dobry wynik na tle konkurencji, który wielu niezdecydowanych powinien przekonać do założenia konta. Pamiętajcie, że bonusy na start są ofertami limitowanymi – mogą w każdej chwili zostać zdezaktywowane!

Bonus powitalny 500 PLN w eToto:

  1. Wchodzisz na www.eToto.pl
  2. Zakładasz konto
  3. Dokonujesz wpłaty powyżej 1 PLN
  4. Otrzymujesz bonus 100% wartości depozytu!

Od zaksięgowania środków bonusowych na koncie każdy ma dokładnie 60 dni na dokonanie czterokrotnego obrotu. Szczegóły warunków znaleźć można na oficjalnej stronie bukmachera, a dokładniej w regulaminie tej promocji.

Bonus nie może zostać wypłacony, zanim gracz go nie obróci w odpowiedni sposób. Wszystkie zasady, które warto znać podane są w dokumentach związanych z ofertą startową.

Bonus w etoto

Premia z tytułu promocji Gra Ofensywna nie przysługuje w przypadku gdy na innym IKK, które wykorzystało konkretny adres IP lub urządzenie (począwszy od momentu rejestracji do zlecenia przelania środków), został przyznany już zwrot z oferty Kasozwrot 100 PLN!

Pamiętajcie, że trzeba posiadać własne konto bankowe bądź kartę, by dokonać wypłaty środków z bonusu! Premii nie da się przelać do osoby trzeciej!

eToto opinie graczy

Firma bukmacherska eToto oceniana jest w internecie bardzo dobrze. Plusem jest przejrzysty interfejs, liczne oferty bonusowe, aplikacja mobilna i dobre kursy. Najlepiej jednak wszystko sprawdzić na własnej skórze – szczególnie, gdy na start można wykorzystać sporo środków pochodzących z premii powitalnej!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button