Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!

Wszystkie osoby, które posiadają konto u bukmachera Forbet, mogą wziąć udział w specjalnej promocji Ekstra Jackpot. Do zdobycia w niej są nowe iPhone’y, a także 100.000 PLN w gotówce dla najlepszego eksperta!

Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!
Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!

Jackpot na Polską Ekstraklasę

Promocja obowiązuje od dnia 19 lipca 2018. Dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane na oficjalnej stronie Forbet, czyli www.iForbet.pl.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W przypadku oferty specjalnej Ekstra Jackpot nagrodami nie są freebety bez depozytu, a normalna gotówka – 100.000 PLN, które od razu po otrzymaniu można wykorzystać na dowolny cel, niekoniecznie związany z zakładami bukmacherskimi!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Podczas Ekstra Jackpot należy typować dokładnie wyniki meczów Ekstraklasy. Jeśli trafisz 6 z 8 dokładnych wyników, otrzymasz nagrodę główną, czyli wspomniane już 100.000 PLN przelewane na konto bankowe! Oczywiście, Forbet przygotował też nagrody pocieszenia: iPhone’y 8 (5 z 8 dokładnych wyników) oraz 500 PLN w bonusach (4 z 8).

Do oferty może zakwalifikować się każdy. Wystarczy zagrać kupon za co najmniej 10 PLN. W tym przypadku nie jest wymagany jakikolwiek Forbet kod promocyjny!

jackpot ekstraklasa forbet
Jackpot Ekstraklasa Polska

Wygrałeś telefon? Możesz spodziewać się jego wysyłki już w ciągu 7 dni od rozliczenia kuponu promocyjnego, który zapewnił ci wygraną. W razie jakichkolwiek pytań, pamiętaj, że masz do dyspozycji Biuro Obsługi Klienta bukmachera, które służy pomocą w każdej chwili!

Sprawdźcie też, czym są Wirtualne sporty Forbet i dlaczego w ostatnim czasie zyskują ogromną popularność!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550