Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!

Wszystkie osoby, które posiadają konto u bukmachera Forbet, mogą wziąć udział w specjalnej promocji Ekstra Jackpot. Do zdobycia w niej są nowe iPhone’y, a także 100.000 PLN w gotówce dla najlepszego eksperta!

Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!
Jackpot na Ekstraklasę. Konkurs w Forbet!

Jackpot na Polską Ekstraklasę

Promocja obowiązuje od dnia 19 lipca 2018. Dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane na oficjalnej stronie Forbet, czyli www.iForbet.pl.

W przypadku oferty specjalnej Ekstra Jackpot nagrodami nie są freebety bez depozytu, a normalna gotówka – 100.000 PLN, które od razu po otrzymaniu można wykorzystać na dowolny cel, niekoniecznie związany z zakładami bukmacherskimi!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Podczas Ekstra Jackpot należy typować dokładnie wyniki meczów Ekstraklasy. Jeśli trafisz 6 z 8 dokładnych wyników, otrzymasz nagrodę główną, czyli wspomniane już 100.000 PLN przelewane na konto bankowe! Oczywiście, Forbet przygotował też nagrody pocieszenia: iPhone’y 8 (5 z 8 dokładnych wyników) oraz 500 PLN w bonusach (4 z 8).

Do oferty może zakwalifikować się każdy. Wystarczy zagrać kupon za co najmniej 10 PLN. W tym przypadku nie jest wymagany jakikolwiek Forbet kod promocyjny!

jackpot ekstraklasa forbet
Jackpot Ekstraklasa Polska

Wygrałeś telefon? Możesz spodziewać się jego wysyłki już w ciągu 7 dni od rozliczenia kuponu promocyjnego, który zapewnił ci wygraną. W razie jakichkolwiek pytań, pamiętaj, że masz do dyspozycji Biuro Obsługi Klienta bukmachera, które służy pomocą w każdej chwili!

Sprawdźcie też, czym są Wirtualne sporty Forbet i dlaczego w ostatnim czasie zyskują ogromną popularność!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button