Bonus w LV BET. 300 PLN dla graczy!

Firma bukmacherska LV BET przygotowała dla graczy bonus mistrzowski w wysokości 300 PLN. Jak można go odebrać? Do kiedy trwa promocja? Oto najważniejsze informacje na jej temat!

Aby zakwalifikować się do tej promocji, wymagana jest rejestracja w LV BET. Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w dniach 10 lipca – 15 lipca 2018.

Każda osoba posiadająca konto na stronie www.LvBET.pl ma prawo do skorzystania z bonusu mistrzowskiego tylko jeden raz. Premia to 25% wartości wpłaty do kwoty 300 PLN. Warto, by depozyt kwalifikujący się do promocji był jak najwyższy!

Wpisz kod promocyjny: BETONLINE w LV BET!

Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Obstawianie wyścigów konnych oraz innych wirtualnych sportów nie jest brane pod uwagę w promocji specjalnej.

Wszystkie dodatkowe środki z promocji muszą być wykorzystane maksymalnie w ciągu 30 dni od ich zaksięgowania na koncie. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane i nie będzie można ich postawić!

Obstawianie lv bet

Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pamiętajcie, że możecie skorzystać z Biura Obsługi Klienta LV BET.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button