Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher eWinner PL dla swoich typerów. Wystarczy bowiem zagrać kupon AKO, aby liczyć na freebety.

50 PLN co weekend za obstawienie meczy

50 PLN co weekend za obstawienie meczy

Warto jest dodać, że oferta bukmachera eWinner PL jest dosyć bogata. W dodatku coraz więcej lig wraca po przerwie letniej. Już w najbliższy weekend czekają nas potyczki w takich ligach, jak m.in. brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Futbol totalny” u bukmachera www.eWinner.pl musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy od eWinner

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Dodatkowo na uwadze trzeba mieć, że kupon musi zostać zawarty za równą kwotę 49 PLN, a kurs nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus na start w STS 2022

W przypadku, gdy gracz zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w KAŻDY dzień trwania tej oferty bonus o wartości 25 PLN. I to bez znaczenia, jak został on rozliczony.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi na sam start specjalną akcję promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon, czyli zwrot w momencie przegranej do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny eWinner to nie tylko wyższe bonusy, ale również atrakcyjne promocje na start dla nowych graczy.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button