TOP 3 aplikacji bukmacherskich na Androida w 2022

Statystycznie, większość z nas spędza czas w internecie głównie z wykorzystaniem smartfonów oraz innych urządzeń przenośnych. Wiedzą o tym legalni bukmacherzy, którzy dla swoich graczy wprowadzają i regularnie optymalizują aplikacje mobilne. Kto posiada najlepsze oprogramowanie do zakładów bukmacherskich na Androidzie? Podpowiadamy!

Aplikacje bukmacherskie vs polityka Google

Nie można rozpocząć tematu zakłady bukmacherskie Android, nie wspominając o polityce firmy Google. Międzynarodowy koncern usunął w 2013 roku wszystkie aplikacje hazardowe ze swojego sklepu Google Play.

Proces weryfikacji użytkowników przy jednoczesnym dopilnowaniu lokalnych regulacji prawnych we wszystkich krajach okazał się być barierą ponad możliwości firmy. W rezultacie, nie znajdziemy żadnej aplikacji bukmacherskiej w sklepie Google Play – wszystkie pobierzemy ze stron organizatorów zakładów.

SUPERBET

Listę rekomendacji w kategorii zakłady bukmacherskie Android otwiera Superbet, który wyróżnia się między innymi bonusem za instalację aplikacji w wysokości 20 PLN. To niewielki dodatek, ale warto docenić gest, ponieważ mało który bukmacher oferuje jakiekolwiek środki za samą instalację oprogramowania. 

Innym atutem na który zwracamy uwagę jest system błyskawicznych powiadomień. W końcu przeglądamy internet w telefonie dlatego, że to wygodny i zawsze dostępny sposób. Notyfikacje możemy ustawić na wydarzenia, które nas interesują, a w rezultacie będziemy zawsze na bieżąco. 

Z dodatkowych udogodnień warto przytoczyć dostęp do statystyk, wydarzeń live oraz społeczności, która potrafi podsunąć sporo ciekawych pomysłów. Poza tym, mamy nieograniczony dostęp do jednej z najszerszych ofert na rynku, funkcję Cashout, szybkie płatności i wiele innych! Oferta promocyjna, także dla nowych graczy to absolutna czołówka. Na start można zgarnąć nawet 1500 PLN dodatkowych środków.

BETCLIC

Kolejna propozycja na naszej liście to Betclic. Wprawdzie nie gwarantują żadnych środków za samą instalację, ale mają inne mocne argumenty. Jednym z bardziej istotnych są transmisje na żywo. Możliwość śledzenia sportowych emocji w każdym miejscu to ogromny atut na rynku.

Co więcej, usługa jest bezpłatna, wystarczy posiadać dodatnie saldo na koncie i możemy oglądać dowolne wydarzenia z oferty! Sama aplikacja dla obstawiania zakładów na Androidzie uchodzi za jedną z najbardziej wygodnych i prostych w obsłudze. Technologia oraz regularne aktualizacje to mocne punkty doceniane przez użytkowników.

Pozostałe elementy takie jak szybkie, bezpieczne płatności, statystyki  i wyniki na żywo, pełny dostęp do oferty zakładów i bonusów są również do dyspozycji z poziomu aplikacji mobilnej.

BETFAN

Współpraca z Mariuszem Pudzianowskim została rozwinięta w oryginalną komunikację z graczami, co umiejętnie przeniesiono również na aplikację mobilną. Sam interfejs jest znacząco różny od konkurencji, a kluczowe elementy funkcjonalności są dobrze oznaczone.

Match Tracker nie zastąpi transmisji na żywo, ale graficzne przedstawienie boiskowych wydarzeń ma swoich zwolenników. Dostęp do pełnej oferty zakładów to podstawa, a wszyscy analitycy powinni docenić dostęp do rozbudowanych statystyk Statscore.

Jednym z głównych atutów jest jednak łatwość interfejsu i bogactwo promocji, które w aplikacji są dostępne w identycznym wymiarze jak na standardowej stronie www. 100% bonusu od depozytu nawet do 1000 PLN oraz pozostałe pozycje to okazja na sporo dodatkowych środków.

Wnioski

W praktyce okazuje się, że pomimo trudności w postaci braku aplikacji w sklepie Google Play, zakłady bukmacherskie na Androida mają się całkiem dobrze. Organizatorzy rozumieją jak dużo czasu spędzamy w sieci na urządzeniach mobilnych i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, przygotowując wysoce funkcjonalne i zaawansowane aplikacje. Przedstawione przez nas propozycje to ścisła czołówka, co nie zmienia faktu, że możliwości jest znacznie więcej.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button