Legalny bukmacher BetCris rozdaje kasę graczom

Specjalna akcje promocyjna wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher Betcris. Wystarczy strzelnicy prosty warunek, aby codziennie otrzyma ekstra freebety. Łącznie co tydzień na konto taperów może trafić do 140 PLN.

Kasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie

Kasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie

Podstawa czynność, jaka należy spełnić w akcji „Kasa na okrągło” jest to posiadanie konta u legalnego bukmachera www.BetCris.pl i mieć zweryfikowane konto u wspominanego operatora.

Następnie trzeba spełnić proste warunki akcji. A mianowicie zalogować się na swoje konto u wspomnianego operatora. A następnie zakręcić zakręcić i poprawnie odpowiedzieć na pytanie.

20 PLN codziennie dla typerów

Jednak trzeba mieć na uwadze, że każdy użytkownik ma wyłącznie 15 sekund na odpowiedź na pytanie. I jedynie tyle czasu mamy.

Bonus na start w STS 2022

Użytkownicy, którzy odpowiedzą poprawienie na pytanie otrzymają freebet o wartości 20 PLN. Warto jest dodać, że codziennie można tylko raz zakręcić kołem. To sprawia, że na konto gracza na przestrzeni tygodnia może trafić nawet 140 PLN.

Gracze za otrzymane środki będą mogli obstawiać mecze i to bez żadnych problemów.

Aktualny kod promocyjny w Betcris:

Legalny bukmacher Betcris oferuje każdemu graczowi na sam start pierwszy bezpieczny kupon. Wystarczy zawrzeć dowolny zakłady, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot do 200 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższy bonus będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE W formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Kod promocyjny Betcris wpisuje się wyłącznie podczas zakładania konta.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button