Konto u bukmachera. Jak je chronić?

Bezpieczeństwo danych to w dzisiejszych czasach bardzo istotna kwestia. Warto przyjrzeć się jej bliżej w kwestii kont u bukmacherów internetowych. Jak chronić profil, by się na niego nie włamano?

Konto u bukmachera. Jak je chronić?
Konto u bukmachera. Jak je chronić?

Jak zabezpieczyć konto bukmacherskie?

Założenie konta u bukmachera to początek ciekawej przygody pełnej emocji, niespodziewanych porażek i satysfakcjonujących sukcesów. O ile gracze grający na duże pieniądze mają świadomość tego, że ochrona danych logowania jest niezwykle istotna, początkujący bardzo często tę kwestię bagatelizują.

Wiedza na temat tego, jak dobrze obstawiać mecze może być niewystarczająca, jeśli stracimy swój profil, a także dostępne w nim środki. Przelanie środków na konto bankowe osoby trzeciej jest niemożliwe, dlatego też w ten sposób pieniędzy stracić nie powinniśmy. Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś zagra nam kupony po wysokich kursach i wyzeruje nasze saldo.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Oto podstawowe zasady, jakich warto się trzymać:

  1. Przechowuj dane w bezpiecznym miejscu – staraj się je zapamiętać i trzymać je jedynie w głowie. Jeżeli jednak musisz już gdzieś je zapisać, spróbuj w jakiś sposób zaszyfrować notatkę. Może zapisz ją gdzieś na kartce w formie zrozumiałej jedynie dla ciebie?
  2. Nikomu nie podawaj hasła! – firmy bukmacherskie z reguły pierwsze nie kontaktują się z graczami, a nawet jeśli – nigdy nie proszą o podanie danych do logowania. Nie jest to po prostu im do niczego potrzebne!
  3. Nie chwal się wszystkim swoim nickiem – jeżeli jesteś zarejestrowany na jakimś forum bukmacherskim lub czymś podobnym, staraj się rzadko używać tych samych nicków, co na stronach do obstawiania. Powód? Ktoś może „dla zabawy” spróbować odgadnąć twoje hasło bądź zaszkodzić ci w inny sposób!
  4. Nielegalni bukmacherzy to złe rozwiązanie! Nie wszystkie firmy bukmacherskie są w Polsce legalne, a tym samym mają obowiązek przestrzegać polskiego prawa. Grasz, na przykład, w Betsson Polska? Musisz mieć świadomość, że twoje dane nie muszą być przechowywane w odpowiedni sposób, a ty sam narażasz się nie tylko na konsekwencje prawne, ale też możliwość zablokowania konta na stałe!
  5. Nigdy nie dawaj grać innym na twoim koncie! – jeżeli znajomy, bliższy czy dalszy, będzie chciał zagrać na twoim koncie, odmawiaj! Tego typu praktyki są niebezpieczne, a przez bukmacherów – nawet zakazane. Jeżeli pozwolicie komuś zagrać, możecie w ten czy inny sposób stracić dane do konta.
  6. Graj tylko na swoim sprzęcie! – Nie graj połączony z publiczną siecią Wi-Fi ani na komputerach w miejscach ogólnodostępnych (np. bibliotekach). Nawet komputer u kolegi czy koleżanki może być zainfekowany i sprawić nam ogromne problemy!

Zabezpieczenie danych do konta bukmacherskiego nie jest trudną rzeczą, ale trzeba pamiętać o podstawowych zasadach i trzymać się ich bez względu na okoliczności!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button