Jaki podać kod bonusowy w Milenium?

Podczas rejestracji u bukmachera Milenium możliwe jest podanie kodu bonusowego. Czy warto z niego korzystać i jaki jest obecnie najbardziej aktualny?

Jaki podać kod bonusowy w Milenium?
Jaki podać kod bonusowy w Milenium?

Milenium legalny bukmacher

Aby założyć konto u bukmachera, nie potrzebujemy specjalnych umiejętności. Tak naprawdę wystarcza chwila wolnego czasu oraz znajomość podstawowych danych na swój temat. Bardzo istotne jest także, by przygotować sobie skan lub obustronne zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu.

Firma bukmacherska Milenium jako jedna z kilku na rynku pozwala graczom na odebranie dodatkowego bonusu po wykorzystaniu specjalnego kodu promocyjnego. Kod bonusowy Milenium to na ten moment BETONLINE. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miał się zmienić, dlatego warto go zapisać, by pomóc, na przykład, przekazywać znajomym.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Obecnie w ramach oferty powitalnej w Milenium można otrzymać więcej niż jedną standardową premię za dokonanie pierwszego depozytu. Poniżej przedstawiamy, jakie opcje przygotował bukmacher dla nowo zarejestrowanych:

  • 760 PLN bonusu powitalnego za depozyt
  • 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
  • Dodatkowe 20 PLN za podanie kodu promocyjnego BETONLINE
Legalny bukmacher Milenium
Legalny bukmacher Milenium

Obstawianie w firmie bukmacherskiej Milenium jest legalne. Z marką współpracują znani ambasadorzy (m.in. Maciej Szczęsny, były bramkarz reprezentacji Polski), a oferta sukcesywnie jest powiększana o dodatkowe funkcje, takie jak chociażby Wirtualne Sporty.

Podczas rejestracji widnieje informacja o tym, czy wpisany przez gracza kod bonusowy jest poprawny!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close