STS Cashback 100 PLN na eliminacje do Pucharów

Przed nami rewanżowe spotkanie podczas eliminacji do europejskich pucharów. Z tej okazji legalny bukmacher STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na zwrot stawki, aż do 100 PLN.

Eliminacje do europejskich pucharów. 100 PLN od STS

Eliminacje do europejskich pucharów. 100 PLN od STS

W dodatku będziemy mogli obserwować występy naszych zespołów. Bowiem przed nami takie starcia, jak Legia Warszawa vs Bodo Glimt i Śląsk Wrocław – Paide. Obie polskie ekipy przed tygodniem wygrały swoje mecze, a czy potwierdzą swoją wartość w najbliższych starciach?

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspominania oferta aktywna jest typerom do 15 lipca do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary

Zadaniem typerów w ramach akcji „Cashback do 100 PLN” jest stworzenie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie związane z eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Konferencji.

zakłady bukmacherskie w polsce
Jak obstawiać legalnie bez podatku w Betfan?

W razie niepowodzeń typer otrzyma zwrot 15% stawki za wszystkie przegrane kupony. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premie równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button