Gdzie obstawia się walki Fame MMA?

Gale Fame MMA zyskują na popularności, podobnie jak zakłady na to wydarzenie. Gdzie można obstawiać walki polskich celebrytów?

Gdzie obstawia się walki Fame MMA?
Gdzie obstawia się walki Fame MMA?

Zakłady bukmacherskie Fame MMA – gdzie można obstawiać?

Pewnie niektórzy nie będą chcieli się do tego przyznać, ale obecne chyba nie ma w Polsce osoby, która nie wiedziałaby czym jest Fame MMA. Gala freak fight początkowo była skierowana głównie do fanów tak zwanych „patostreamerów”, jednak obecnie znajdziemy w niej dość znane osobistości, których gaże do najniższych nie należą.

Zakłady bukmacherskie Fame MMA to okazja do tego, by nieco zarobić na walkach celebrytów. Okazuje się, że w Polsce sporo osób lubi korzystać z tego typu możliwości, a w wyszukiwarce coraz więcej pada pytań typu gdzie obstawiać Fame MMA. Jeżeli nie chcecie szukać informacji dotyczącej każdej gali z osobna, wystarczy, że przeczytacie przygotowany przez nas materiał, w którym znaleźć można aktualne dane istotne dla każdego typera.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy obstawianie Fame MMA jest legalne?

W internecie jest pełno stron, które oferują obstawianie Fame MMA, ale tylko nieliczne z nich działają zgodnie z przepisami. Dlaczego to takie ważne? Granie na stronach bez licencji odpowiednich służb może skończyć się karą finansową od państwa, a nawet skutkować stratą pieniędzy z konta typerskiego!

Oczywiście, kibice mieszanych sztuk walki mogą wybierać dla siebie typy na Fame MMA i stawiać je na kuponach bukmacherskich. Muszą pamiętać tylko o tym, by zawsze sprawdzać, czy robią to na stronie, która odprowadza podatki i nie działa w szarej strefie. Najlepszy sposób na to, to prześwietlenie adresu internetowego portalu – musi mieć on końcówkę „.pl”.

W razie ewentualnej wygranej nikt nie wymaga od nas zajmowania się kwestiami podatkowymi. Bukmacher sam odprowadza do skarbu państwa tyle, ile potrzeba, dzięki czemu my od razu otrzymujemy pieniądze, z którymi możemy robić to, co nam się żywnie podoba.

To, że obstawiamy mecze zgodnie z przepisami wcale nie oznacza, iż musimy wygrywać mniejsze pieniądze niż w sytuacji, gdy gralibyśmy u bukmachera działającego w szarej strefie. Pomagają w tym różnego rodzaju promocje umożliwiające tak zwane obstawianie bez podatku. Na czym dokładnie to polega i jak działa? W przypadku Fame MMA również można grać w ten sposób, dlatego dobrze jest poznać szczegóły na ten temat.

Fame MMA u bukmacherów bez podatku

W Polsce mamy nie tylko jednego bukmachera bez podatku. Oznacza to, że nie brakuje takich miejsc, w których możliwe jest wygrywanie 14% w porównaniu z innymi portalami. W przypadku, gdy w grę wchodzą zakłady bukmacherskie Fame MMA bardzo często granie z większymi zyskami cieszy się dużym zainteresowaniem.

Nie jest trudno znaleźć bukmachera pozwalającego na stawianie kuponów bez podatku. Bardzo częstym wyborem miłośników typowania jest portal www.Betfan.pl, gdzie przez cały rok można zdobywać 14% ekstra. Co bardzo ważne, w tym celu wystarczy postawić kupon z minimum trzema typami, a kurs kwalifikacyjny nie należy do szczególnie wysokich.

Obstawianie typów na Fame MMA bez podatku ułatwia również strona internetowa www.eFortuna.pl. W tym przypadku automatycznie dodawany jest do odpowiednich zakładów kurs 1.14, a zadanie gracza to tylko skuteczne typowanie. Jakby tego było mało, w Fortunie możliwe jest też zdobycie ekstra środków w przypadku długich kuponów AKO.

Fortuna bez podatku - promocje bukmacherskie
Fortuna bez podatku – promocje bukmacherskie na Fame MMA

Dlaczego obstawianie bez podatku w jednym przypadku jest legalne, a w innym nie? W przypadku stron z licencją mówimy o powiększeniu wygranych o wartość opłaty na rzecz państwa, a nie o faktycznym unikaniu jej płacenia.

Wspomniane wyżej portale oferują granie bez podatku przez cały rok, ale wielu bukmacherów decyduje się na podobne promocje przy okazji różnego rodzaju wydarzeń cieszących się największą popularnością. Jak nietrudno się domyślić, Fame MMA jak najbardziej się do nich zalicza!

Na jakiej stronie można stawiać walki Fame MMA?

Bez względu na to czy interesujemy się MMA od niedawna, czy już od jakiegoś czasu, prawdopodobnie znamy parę stron bukmacherskich, gdzie można obstawiać walki. Niestety, tylko na niektórych znajdziemy Fame MMA i nie jest to żadna pomyłka.

Przed każdą galą dobrze jest sprawdzić, jaki bukmacher jest partnerem imprezy. Na ten moment jest to serwis www.Betclic.pl i to właśnie w nim znajdziemy najwięcej zakładów na walki celebrytów.

Jeżeli interesują nas promocje bukmacherskie na Fame MMA, zakłady specjalne na konkretne walki, a może nawet coś więcej, możemy być pewni, że najwięcej tego typu dodatków dla obstawiających będziemy mieli właśnie w Betclic. Wcześniej z Fame MMA współpracowała marka LV BET i w niej również nie brakuje propozycji na freak fighty.

Chcesz wiedzieć, jak obstawia się walki Fame MMA w Betclic? Sprawdź ten poradnik wideo:

Bonus Betclic na Fame MMA. Kod promocyjny „KOD550”

Jeżeli ktoś chce obstawiać wali Fame MMA, nie może zrobić tego w punktach stacjonarnych Betclic. Takie nie są dostępne w naszym kraju, a co za tym idzie jedyną możliwością jest granie online. Aktualna oferta zakładów jest dostępna na www.Betclic.pl, a żeby z niej skorzystać, w pierwszej kolejności trzeba pomyśleć o utworzeniu darmowego konta typerskiego.

Jak każdy bukmacher dostępny na naszym rynku, Betclic oferuje na dobry początek bonus powitalny, czyli prezent za zapisanie się do gry. W tym przypadku do odebrania nie jest premia od pierwszej wpłaty, a coś zupełnie innego – cashback!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Założenie konta w Betclic nikomu nie powinno sprawić trudności, trwa to jedynie kilkanaście sekund i sprowadza się do wypełnienia jedynie kilku rubryk w formularzu. Co bardzo ważne, jedynie na tym etapie możliwy jest do podania kod promocyjny „KOD550„, który jest przepustką do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości nawet 550 PLN!

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550 – bonus na zakład bez ryzyka

Bonus w Betclic Polska. Jak otrzymać do 550 zł?
💰💰💰

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl z kodem promocyjnym „KOD550
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty
  3. Postawienie debiutanckiego kuponu
  4. W przypadku przegranej bukmacher przyznaje 100% zwrotu stawki do kwoty 5550 zł!

Nieprawdą jest, że Betclic Polska to marka działająca w szarej strefie. Obecnie mówimy o bukmacherze, który posiada wszystkie niezbędne zgody na prowadzenie działalności w naszym kraju. Możemy odbierać tutaj bonus i obstawiać walki bez obaw!

Duży wybór zakładów na sporty walki mamy na www.STS.pl. Rejestracja w tym miejscu trwa raptem kilka chwil, a kod promocyjnyBETONLINE” zapewnia odebranie aż 29 PLN bez depozytu na start!

Jak dobrze obstawiać walki Fame MMA? Typy na freak fighty

Pojedynki celebrytów cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców sportów walki, ale również typerów. Ci drudzy są jednak świadomi tego, że nie mówimy tutaj o typowych wydarzeniach MMA, a wytypowanie niektórych rezultatów jest po prostu bardzo trudne.

Na co trzeba zwracać uwagę przy obstawianiu walk Fame MMA? Typy na freak fighty znaleźć jest bardzo trudno, bo nie zawsze zajmują się nimi odpowiednie do tego strony. Kiedy w grę wchodzą osoby na co dzień nie mające wiele wspólnego ze sportami walki, trudno zakładać, by eksperci od nich chcieli się na ten temat wypowiadać.

BetClic Polska a Fame MMA
BetClic Polska a Fame MMA – jak obstawiać zakłady?

O ile walki odbywające się na KSW czy UFC to spotkania osób, które mają za sobą większą lub mniejszą przeszłość sportową, w przypadku Fame MMA wygląda to zupełnie inaczej. Absolutni debiutanci są tutaj na porządku dziennym, a w przypadku wielu z nich istnieje ryzyko mało poważnego podejścia do tematu treningów.

Cenne wskazówki dotyczące obstawiania Fame MMA i podobnych wydarzeń? Złotego środka na wygrywanie w przypadku takich eventów nie ma, ale na pewno pewne rady warto zapamiętać :

  • żadnego typu na freak fighty nie można traktować jako pewniaka
  • warto na bieżąco sprawdzać media społecznościowe walczących – w ten sposób łatwo dojść do wniosku, jak podchodzą do przygotowań
  • nie zawsze dobrze jest sugerować się kursami wystawionymi przez bukmacherów
  • zawsze traktujemy obstawianie Fame MMA bardziej jako dodatek lub ciekawostkę, a nie podstawę naszego grania u bukmachera
  • bierzmy pod uwagę, jak konkretni zawodnicy radzili sobie w klatce wcześniej
  • odbierajmy bonusy na walki, ale tylko wtedy, gdy nie zmuszają nas do dodania do kupnu konkretnego typu, który nas nie przekonuje.

Zazwyczaj sprawdza się to, że freak fightów nie powinno się traktować jako pewniaków. Może się wydawać, że niektóre rezultaty walk przewidzieć jest łatwo, ale wiele edycji Fame MMA pokazało, że niekoniecznie tak musi być.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550