40 PLN za weekendowe kupony w Betclic Polska!

Bukmacher Betclic Polska nagradza weekendowe kupony typerów. Do zdobycia jest aż 40 PLN w formie bonusu! Szczegóły dostępne już teraz!

40 PLN za weekendowe kupony w Betclic Polska!
40 PLN za weekendowe kupony w Betclic Polska!

Misja: Kupon, czyli 40 PLN od Betclic Polska!

Piłka nożna, siatkówka, a może zakłady na skoki narciarskie? Pewne jest jedno – w ten weekend miłośnik niemal każdego sportu znajdzie coś dla siebie w ofercie bukmachera Betclic!

Oferta specjalna wymaga zapisania się do niej. Aby zarejestrować konto w promocji, gracz musi jedynie kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” na stronie internetowej www.Betclic.pl.

bonus bez wpłaty od sts
bonus bez wpłaty od sts

Każdy z graczy może w promocji otrzymać 40 PLN bonusu – nie jest to kwota, którą można zwiększyć lub zmniejszyć. A co należy zrobić, by ją otrzymać? Szczegóły dostępne są dla wszystkich!

Betclic od uczestników promocji wymaga postawienia przynajmniej trzech trafionych kuponów w dniach 23-24 listopada. Stawka nie może wynosić mniej niż 20 PLN, a kurs ogólny kuponu – 3.00.

Trzy kupony w weekend to 40 PLN ekstra na konto!

Do oferty kwalifikują się typy bukmacherskie z dowolnych dyscyplin sportowych. Nie ma znaczenia czy gracz postawi na piłkę nożną, czy może coś zupełnie innego!

Promocja startuje już 22 listopada, a kończy się 25. dnia tego miesiąca. Gracze mają zatem sporo czasu na zagranie odpowiednich kuponów!

Promocja w skrócie:

  • Okres obowiązywania: 22 – 25.11.2019
  • Min. kurs na kuponie: 3.00 zł
  • Min. stawka: 20 zł
  • Min. ilość zdarzeń na kuponie: 2
  • Zakłady: wszystkie sporty
  • Oferta: przedmeczowa oraz live

Betclic kod promocyjny KOD510

Jeżeli gracz nie posiada konta na stronie internetowej www.Betclic.pl, musi je założyć, by skorzystać z tej promocji. Na start można wykorzystać kod promocyjnyKOD510„, który daje cashback do 510 PLN przy pierwszym nietrafionym kuponie.

Nowi gracze również mogą wziąć udział w tej ofercie, ale trzeba mieć na uwadze, że zawsze nadrzędny jest bonus powitalny, a nie oferowany regularnie obstawiającym!

Dodatkowe pieniądze w wysokości 40 PLN pojawią się na kontach odpowiednich osób do końca 27 listopada.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button