Betclic oddaje do 40 PLN na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!

Bukmacher legalny Betclic oddaje nawet 40 PLN w przypadku nietrafionego kuponu na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020! Szczegóły dostępne są już teraz!

Betclic oddaje do 40 PLN na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!
Betclic oddaje do 40 PLN na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!

Betclic daje bonus 40 PLN!

W ramach oferty specjalnej każdy gracz może postawić coś w rodzaju ubezpieczonego kuponu. Wygrana przynosi normalny zysk, natomiast przegrana – zwrot do 40 PLN.

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy zapisać się do niej. Jak to się robi? W tym celu należy wejść na www.Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”. Warto mieć na uwadze, że oferta obowiązuje tylko do 19 listopada.

Do promocji kwalifikują się kupony zapisanych graczy. Zakład dostępny w tej ofercie specjalnej musi posiadać następujące parametry:

  • Kurs co najmniej 4.00
  • Co najmniej 4 typy
  • Stawka 20 PLN lub więcej
  • Przegrane tylko jedno spotkanie!
bonus bez wpłaty od sts
bonus bez wpłaty od sts

Betclic promocja dla starych graczy

UWAGA! Betclic Polska nie zwraca całej stawki, jeśli wyniesie ona więcej niż 40 PLN. Nie bez znaczenia jest też liczba nietrafionych typów. Gdy będzie ich więcej niż jeden, bonusowe środki nie zostaną przekazane!

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 18-19 listopada, natomiast otrzymane w niej bonusy przelane zostaną na odpowiednie profile graczy w dniu 21 listopada.

Kupon promocyjny może zawierać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i LIVE. Warto pamiętać jedynie o spełnieniu warunków podanych powyżej.

Bonus w Betclic Polska na eliminacje Euro 2020

Bonusy pieniężne z najnowszej oferty specjalnej Betclic muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00. Gracz na spełnienie warunków obrotu ma dokładnie 7 dni.

Jeżeli ktoś nie posiada darmowego konta na stronie Betclic, może to zmienić nawet teraz! Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510„, a do zdobycia jest na start nawet 510 PLN jako cashback.

Nowo zarejestrowani gracze mogą skorzystać nawet z dwóch promocji. Trzeba mieć jednak na uwadze, że zawsze to bonus powitalny jest premią nadrzędną!

BONUS POWITALNY BETCLIC POLSKA:

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „KOD510
  3. Zagranie pierwszego kuponu
  4. Odebranie zwrotu do 510 PLN w przypadku przegranej!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button