Będzie w Polsce darmowa transmisja meczu Barcelona – Real!

W jaki sposób obejrzeć za darmo i legalnie mecz Barcelona – Real, który odbędzie się 6 lutego 2019 roku w Pucharze Króla? Jest na to tylko jeden sposób!

Będzie w Polsce darmowa transmisja meczu Barcelona - Real!
Będzie w Polsce darmowa transmisja meczu Barcelona – Real!

Gdzie obejrzeć Barcelona Real?

Barcelona Real w dniu 06.02.19 będzie pierwszym El Clasico w tym roku. Stawką tego pojedynku będzie miejsce w wielkim finale rozgrywek Pucharu Króla, tak więc nie można powiedzieć, by był to mecz mało istotny.

Jak czytamy w portalach branżowych, Barcelona Real stream dostępny będzie w Polsce w formie darmowej transmisji online na stronie bukmachera Fortuna. Co należy zrobić, by wykorzystać tę okazję?

Przede wszystkim należy posiadać konto u bukmachera Fortuna. Można założyć je obecnie nawet w ciągu kilkudziesięciu sekund i to bez weryfikacji danych. Krok numer dwa polega na zdeponowaniu dowolnych środków na obstawianie i postawienie na El Clasico.

El Clasico 2019 przez telefon

Na pewno niejeden z was ogląda mecze w telefonie i chciałby dowiedzieć się, czy lutowe Gran Derbi również będzie można zobaczyć na urządzeniu mobilnym. Śpieszymy z przekazaniem dobrej nowiny – tak, Fortuna udostępnia swoje streamy nie tylko użytkownikom tradycyjnych komputerów!

Pierwszy w tym roku pojedynek Barcelony z Realem powinien dostarczyć nam wielu emocji. Niestety, niewykluczone, że nie zobaczymy w nim Leo Messi’ego. Czyżby czekał nas wielki klasyk nie tylko bez Cristiano Ronaldo, ale również jego największego konkurenta z Argentyny?

Typy w internecie na ten moment wskazują na to, że faworytem dwumeczu półfinałowego jest Barcelona. Trzeba jednak przyznać, że mistrzowie Hiszpanii mają utrudnione zadanie, ponieważ rewanż rozgrywać będą na obcym terenie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button