U którego bukmachera marża jest najniższa?

Chcesz założyć konto u bukmachera, który może pochwalić się najniższą marżą? Sprawdź, jakie są aktualne dane na ten temat!

U którego bukmachera marża jest najniższa?
U którego bukmachera marża jest najniższa?

Który bukmacher ma niską marżę?

Marża bukmacherska określa to, ile bukmacher zarabia na danym meczu bez względu na to, czy graczowi uda się trafić kupon, czy nie. Im niższa, tym bardziej prawdopodobne, że w danym miejscu wasz ogólny zysk będzie pokaźniejszy niż w przypadku innej strony.

Wiele osób szuka informacji na temat marży Fortuna i STS, jednak warto mieć na uwadze, że na polskim podwórku istnieją nie tylko te dwie najpopularniejsze firmy.

Okazuje się, że obecnie bardzo dobrze w temacie wartości marży radzi sobie marka Forbet. W zestawieniach dotyczących większości czołowych lig europejskich z piłki nożnej zajmuje pierwsze lokaty. W przypadku tej samej dyscypliny pochwalić można Totalbet oraz portal Fortuna.

Jaka jest marża u bukmacherów?
Jaka jest marża u bukmacherów?

Wybór bukmachera a niska marża

Jeżeli w ostatnim czasie zaciekawił cię chociażby Totalbet bonus i zastanawiałeś się, czy warto z niego skorzystać, ranking marży powinien ci pomóc w udzieleniu odpowiedzi na to pytanie. To samo, oczywiście, dotyczy także innych stron legalnych w naszym kraju!

Pamiętajcie, by nie sugerować się badanami, które zleciła konkretna firma bukmacherska. To logiczne, że takie rankingi czy opinie mają niewiele wspólnego z rzeczywistością!

Poniżej przedstawiamy na tacy jak wygląda sprawa marży u polskich bukmacherów. Sami możecie sprawdzić, gdzie warunku są najkorzystniejsze, a gdzie wręcz przeciwnie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button