BetClic w Polsce. Można grać legalnie?

Zakłady Bukmacherskie BetClic swego czasu były jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju, a reklamował je sam Mateusz Borek. Jak wygląda sprawa tego bukmachera w roku 2018? Czy BetClic jest legalny?

BetClic w Polsce. Można grać legalnie?
BetClic w Polsce. Można grać legalnie?

Wielu graczy zadaje sobie pytanie, czy bukmacher BetClic jest legalny w Polsce. Jak pewnie doskonale wiecie, w naszym kraju legalne są tylko te serwisy bukmacherskie, które posiadają odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów. Proces otrzymywania zgód nie jest prosty, jednak przejść przez niego decyduje się coraz więcej zagranicznych firm, między innymi, ComeOn Polska.

Betclic legalny?

Pod koniec września 2018 roku resort finansów poinformował o przyznaniu licencji spółce BEM Operations Limited. Jest to podmiot odpowiedzialny za kierowanie bukmacherem BetClic, który jeszcze do niedawna działał na domenie europejskiej.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie BetClic uruchomi swoją ofertę dla Polaków, ale już zapowiedział, iż tak zrobi. Wiadomo, że strona będzie dostępna pod adresem BetClic.pl. Na pewno w ofercie nie znajdziemy w niej gier kasynowych i tym podobnych, które są u nas nielegalne!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, jaki będzie BetClic bonus powitalny i w jaki sposób można będzie go otrzymać. Na pewno firma będzie chciała powrócić do Polski z przytupem i ma naprawdę spore możliwości, by to uczynić.

Na pewno pojawienie się BetClic w Polsce to bardzo dobra wiadomość. Pozostaje nam jedynie czekać na rozwinięcie tej sprawy! 🙂

betclic polska
betclic polska

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Related Articles

Dodaj komentarz

W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 500 PLN. Kod promocyjny: KOD500
Close
Close