BetClic w Polsce. Można grać legalnie?

Zakłady Bukmacherskie BetClic swego czasu były jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju, a reklamował je sam Mateusz Borek. Jak wygląda sprawa tego bukmachera w roku 2018? Czy BetClic jest legalny?

BetClic w Polsce. Można grać legalnie?
BetClic w Polsce. Można grać legalnie?

Wielu graczy zadaje sobie pytanie, czy bukmacher BetClic jest legalny w Polsce. Jak pewnie doskonale wiecie, w naszym kraju legalne są tylko te serwisy bukmacherskie, które posiadają odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów. Proces otrzymywania zgód nie jest prosty, jednak przejść przez niego decyduje się coraz więcej zagranicznych firm, między innymi, ComeOn Polska.

W chwili obecnej nie można w Polsce grać w BetClic w sposób zgodny z polskim prawem. Co ciekawe, strona nadal jest dostępna dla obywateli naszego kraju, ale w regulaminie wyraźnie widnieje informacja, że to na graczu ciąży obowiązek sprawdzenia, czy dana firma oferuje produkt zgodny z obowiązującymi przepisami na terytorium danego kraju.

Legalny bukmacher – www.eFortuna.pl!

Innymi słowy – grać w BetClic, teoretycznie, się da, jednak jest to nielegalne i może się wiązać z konsekwencjami prawnymi. Gracz robi to tylko i wyłącznie na własne ryzyko – nie będzie mógł zasłonić się swoją niewiedzą na temat ustawy hazardowej bądź poinformować służby, że BetClic pozwala na rejestrację osób z Polski.

Jeżeli ten temat jest dla was interesujący, w naszym portalu dostępna jest lista nielegalnych bukmacherów 2018! Warto ją przejrzeć!

betclic polska
betclic polska

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic w Polsce. Można grać legalnie?
5 (100%) 1 vote
Tags

Related Articles

Close