Jakie gratisy po rejestracji w Betfan?

Betfan to jeden z wielu istniejących na polskim rynku legalnych bukmacherów online, będący jednocześnie jednym z tych istniejących na nim od stosunkowo krótkiego czasu. Działa aktywnie od 2019  roku (choć swoją licencję pozyskał oczywiście wcześniej), a w tym momencie  uchodzi za jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się buków w Polsce. Czemu zawdzięcza ten tytuł? Przede wszystkim bardzo elastycznemu podejściu do swojej oferty, konkurencyjności pod względem kursów bukmacherskich, ale też doskonałego podejścia do klienta. Doskonałego, ale jednocześnie bardzo unikatowego – Betfan bowiem traktuje go niczym kumpla. Stosuje przy tym słownictwo adekwatne do tego, dzięki czemu stwarza u siebie specyficzny klimat, który sam w sobie zachęca do założenia konta.

Jakie gratisy po rejestracji w Betfan

Oczywiście nie jest to jedyny sposób Betfanu na to, by pozyskiwać nowych klientów. Polski operator nawiązał współpracę z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, Mariuszem Pudzianowskim, który stał się przez to jego twarzą. Co więcej, buk postawił również na świetną ofertę promocyjną. Za jej pośrednictwem celuje nie tylko w pozyskiwanie nowych użytkowników, ale i w przekonywanie tych stałych do pozostania właśnie z nim.

Betfan kod bonusowyBETONLINE
Betfan gratisy200% do 300 PLN
Betfan rejestracjaBetfan.pl

Bonus powitalny w Betfan

Betfan to jeden z tych bukmacherów, których oferta promocyjna na start jest bardzo atrakcyjna, ale jednocześnie podzielona na kilka aspektów. To sprawia, że jest też nieco bardziej wszechstronna niż ta dostępna u konkurencji. Po co zatem mogą u niego sięgnąć nowi klienci? Zanim to powiemy wspomnijmy, że aby móc skorzystać z bonusu powitalnego, nasz pierwszy depozyt musi wynosić od 50 do 600 złotych (600, jeśli chcemy w pełni wykorzystać ofertę promocyjną).

  1. Bezpieczny bonus powitalny. Betfan zabezpieczy pierwszy zakład klienta i zwróci mu nawet 600 złotych, jeśli ten okaże się przegrany. 100% stawki za niego powróci na saldo główne. Jeżeli jednak kupon zostanie rozliczony jako wygrany, bonus przepadnie, a na konto klienta po prostu trafi właściwa wygrana. Zwrotowi podlegają wszystkie kupony (pojedyncze i akumulacyjne), których stawka wynosi od 50 do 600 złotych. Aby wycisnąć z bonusu maksimum, należy zagrać za 600 złotych. Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, że tylko pierwszy zawarty kupon jest tym zabezpieczonym.
  2. Freebet. Każdemu klientowi, który zarejestruje się u bukmachera i zasili swoje konto kwotą z przedziału, który został przez nas wyżej wspomniany, przysługuje dokładnie jeden freebet o wartości 60 złotych. Aby z niego skorzystać, należy ustawić stawkę za dowolny zawierany przez siebie kupon na właśnie tę wartość, a następnie zaznaczyć opcję gry za freebet. Co istotne, ewentualna wygrana z tego zakładu trafi bezpośrednio na saldo główne. Nie będzie więc trzeba nią obracać, ani też spełnić jakiegokolwiek innego warunku.

Oczywiście należy pamiętać, że samo w sobie skorzystanie z bonusu powitalnego jest całkowicie dobrowolne. Aby móc po niego sięgnąć, trzeba zatem wyrazić na to zgodę –  można to zrobić w czasie przechodzenia przez proces rejestracji własnego konta. Domyślnie zgoda powinna być zaznaczona – warto jednak upewnić się, czy tak jest jeszcze przed sfinalizowaniem rejestracji. Zwłaszcza że bonus powitalny dostępny jest tylko na początku, a jeśli się go nie zaakceptuje, nie będzie się w stanie do niego wrócić.

W Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny rozciąga się również na drugą wpłatę. Bukmacher podwoi jej wartość, przydzielając 100% jej wartości na konto bonusowe klienta. Wystarczy, że ten wpłaci minimalnie 50 złotych, a maksymalnie – 1000 złotych. W sumie zatem może pozyskać dokładnie tysiąc złotych na zakłady bukmacherskie. Tutaj jednak mamy do czynienia z pewnymi warunkami. Otrzymanymi środkami trzeba bowiem trzykrotnie obrócić na kuponach z minimalną liczbą zdarzeń równą 3 oraz kursem minimalnym wynoszącym 2.5. Sam bonus ważny jest 14 dni od jego otrzymania – dokładnie tyle ma się więc na ten obrót.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Inne gratisy w Betfan dla nowych graczy

Betfan to jednak nie tylko oferta dla nowych typujących. Buk ten przygotował również sporo promocji, za pośrednictwem których chce również zachęcić swoich stałych klientów do bycia lojalnymi. W promocji Więcej grasz, więcej masz na przykład co tydzień można otrzymać 79 złotych na darmowe zakłady. Wystarczy obstawiać zakłady za 39 złotych (kurs kuponu 2.0,  a pojedynczego zdarzenia – 1.25 lub więcej) – odpowiednią nagrodę za to otrzyma się po 3, 3, 5, 6 i 7 dniach takiego typowania (nie musi być to typowanie pod rząd).

Wpisując w Betfan kod promocyjny BETONLINE w każdy poniedziałek rozdaje freebety za typowanie gier karcianych. Wystarczy postawić dowolny zakład za dokładnie 50 złotych (kurs minimalny na pojedynczym zdarzeniu – 1.40), a otrzyma się dodatkowe 50 złotych na typowanie. Niekoniecznie gier karcianych. Co istotne, ewentualna wygrana z zakładu na freebecie zostanie pomniejszona o stawkę freebeta – jeśli więc się wygra, otrzyma się tylko wartość wygranej.

Betfan to również wiele okazjonalnych promocji, organizowanych chociażby z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Podobnie, jak w przypadku innych bukmacherów, warto więc śledzić jego bieżącą ofertę promocyjną, by korzystać z najlepszych w danym momencie bonusów w jej obrębie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

5 / 5. Ocen: 55

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button